Sporbet

Kelebek Etkisi 2004 Türkçe Dublaj izle Amerika Bilim Kurgu Filmi

03-02-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Kelebek Etkisi 2004 Türkçe Dublaj izle Amerika Bilim Kurgu Filmi
818 defa izlendi

Hayatında geçmiş ile zaman yolculuğu yapan ve geçmişteki hatalarını düzeltme çabasında olan bir adamın hikayesini konu alan Kelebek Etkisi Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 11.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Kelebek Etkisi izle adlı film sinemalar da 12.647.853 kişi tarafından izlenmiştir.

Kelebek Etkisi tek part seyret

Kelebek Etkisi tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, çocukluğunda yaşadığı şeyleri hala atlatamamış genç bir adamın hikayesini anlatmaktadır. Hayatının her noktasında acı yaşamış olan bu adam hiç bir şeyin düzgün gitmeyeceğini düşünmektedir. Çocukluğunda annesinin gözlerinin önünde öldürüldüğünü görmüştür. Hemde ölümü babası tarafından olmuştur. Bir gün cinnet geçiren babası annesini kafasından vurmuş ancak genç adam John saklandığı için onu bulup öldürememiştir. Karısını öldürdükten sonra ise kendi kafasına sıkmıştır. Neye uğradığını şaşırsan genç adam yetimhaneye verilmiş ve psikolojisi bozulmuştur. Hayatı boyunca her zaman yaşadığı bu korkunç travmatik olaylar aklına gelmiştir. Ancak yıllar geçmiş ve bu olayları bir şekilde atlatmayı başarmıştır. Hiç bir şeyi unutmamış olsada hayatını yeniden bir düzene sokabileceğine ve kendisininde bir aile kurabileceğini düşünmüştür. Okulundan bir kıza aşık olan John ne yapsada kızı kendisine aşık etmeyi başaramaz bir gün pes eder ve kız kendi ayaklarıyla John’nun yanına gelir. Aşk yaşayan bu çift evlenme kararı alır. John umutlarının tükenmemesi gerektiğine tamamiyle inanan bir adam olmuştur. Bütün arkadaşları onun bu kadar mutlu olması ile mutlu olmuştur. Evlenen iki aşık çift için her şey çok güzel geçmektedir. Ancak genç ve güzel olan karısı John’nun geçmişine dair hiç bir şey bilmemektedir. John en sonunda dayanamayıp her şeyi karısına anlatır. Karısı genç adamın yaşadılarına hem çok üzülür hemde çok şaşırır. Hayatı boyunca beklenmedik bir şekilde hayat süren bu adam iyi bir eş ve baba olabilecek midir ? Yoksa aynı geni taşıdığı babası gibi mi olacaktır ? John istediği gibi bir adam olacaktır. Kendi kaderini kendisi çizmiş ve hayatının her zerresini acı içerisinde yaşamıştır. Ancak ailesine o acıyı yaşatmamakta kararlıdır. Onun için en değerli varlık ve hayalini kurduğu tek şey aile olmuştur. Yıllar sonra bulduğu bu ailesini kaybetmemek için elinden ne geliyorsa yapacaktır. Babasının kaderinden gitmeyecek kendi kaderini kendisi çizecektir.

Son zamanların en dramatik ve bilim kurgu filmlerinden olan, eleştirmenler tarafından da tam not alan Kelebek Etkisi full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz İlk Aşk izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.