Sporbet

Kız Kardeşler 2019 yerli dramatik film full hd izle

22-05-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Kız Kardeşler 2019 yerli dramatik film full hd izle
1.416 defa izlendi

Anne ve babasının ayrılmasından sonra farklı yerlere savrulan 3 kız kardeşin yıllar sonra kavuşma anını konu alan Kız Kardeşler full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 Türk Lirası olarak açıklanmıştır. Kız Kardeşler izle adlı film sinemalar da 5.747.843 kişi tarafından izlenmiştir.

Kız Kardeşler tek part yerli dram filmi izle

Kız Kardeşler sansürsüz izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Kız kardeşler, annelerinin ölümünden sonra farklı yollara savrulan 3 kız kardeşin hikayesini anlatmaktadır. 3 kız kardeş çocuk yaşta babalarını kaybetmişlerdir. Babalarının ölümünün ardından ne kadar çok üzülselerde anneleri onlara her zaman tutunucak bir dal olmayı başarmıştır. Annelerinin yanında mutlu olan Havva, Reyhan ve Nurhan her şeyini annelerine adamıştır. Ancak anneleri kanser hastalığına yeni düşerek hayatını kaybetmiştir. Bunun sonucunda öksüz kalan Reyhan, Havva ve Nurhan yetimhaneye verilir. Annesiz ne yapacaklarını bile tam olarak bilemeden annesiz kalmışlardır. Bu durum onları çok yıpratmıştır. Sonucunda ise bu 3 kız kardeş yetimhaneden alınarak farklı ailelere verilmiştir. Bu zamana kadar birbirlerinden ayrı kalmayan kız kardeşler artık birbirlerinin yokluklarına alışmak zorundadır. Çünkü 3’ü birden bir tarafa savrulmuştur. Bu durum ise onların psikolojisinin tamamiyle yitirilmesine sebebiyet vermiştir. Bu kız kardeşler yeni yaşamlarına ayak uydurmakta epeyce zorlanır. Ancak ellerinden gelen hiç bir şey yoktur. Bu kız kardeşler birbirlerinden uzak yapamayacaklarını anlayarak köylerine geri dönerler. Yıllar sonra ilk defa birbirlerini gören Reyhan, Havva ve Nurhan asıl gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalacaklardır. Peki 3 kız kardeş duydukları gerçekler sonrasında ayağa kalkmayı başarabilecek midir ?

2019 yılında vizyona giren ve bebekliklerinden beri acı çeken 3 kız kardeşin hayatının anlatıldığı Kız Kardeşler tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Kingsman 3 izle adlı filmi de BURAYA TIKLAYARAK sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.