Sporbet

Koku Bir Katilin Hikayesi 2006 Full Hd izle Parfume Filmleri

04-02-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Koku Bir Katilin Hikayesi 2006 Full Hd izle Parfume Filmleri
971 defa izlendi

Annesi tarafından terk edilen bir bebek olan ve koku duyusu oldukça gelişmiş bir gencin hayatını anlatan Koku Bir Katilin Hikayesi full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 25.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Koku Bir Katilin Hikayesi izle adlı film sinemalar da 34.798.222 kişi tarafından izlenmiştir.

Koku Bir Katilin Hikayesi tek part izle

Koku Bir Katilin Hikayesi tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Jean-Baptiste Greenouille, bir balık satıcısıdır. Aynı zamanda hamile olan bu kadın çocuğun doğmasını hiç istemez. Bir gün aniden sancısı gelir ve doğum yapmak zorunda kalır. Doğum yaptığı yer ise balık tezgahının arkasında ki çöp konteynerlerinin orasıdır. Jean-Baptiste Greenouille bu çocuğu hiç istemediği için diğer ölen çocuklar gibi onunda burada öleceğini düşünür ve çocuğu çöp kutusuna atar. Ancak bir mucizedir ki çocuk ölmez ve onu bulan insanlar tarafından bir yetimhaneye teslim edilir. Yetimhanede büyüyen Jean’nin koku alma duyusu çok iyidir. İnsanlar onun bu koku alma duyusuna bayılır ve sürekli onunla oyun oynarlar. En uzakta ki kokuyu bile alabilecek kapasitededir. İnsanlar onun bu durumunu çok sevsede Jean rahatsızlık içerisindedir. Her kokuyu almanın kötü bir his olduğunu düşünmektedir. Bir gün yolda yürüdüğü sırada hayatında hiç almadığı kadar güzel bir koku alır. Bu kokunun sahibini takip eder ve onun peşinden gider. Kadının her adımını takip eden Jean onun kokusuna resmen aşık olmuştur. Ne yapacağını bilemez halde onun karşısına çıkmaya karar verir. Ancak kız korkar ve bağırmaya başlar. Kızın bağırması sonucunda onu susturmak isterken kızı nefessiz bırakarak ölümüne yol açar. Hiç beklemediği bir şekilde sevdiği kızın ölümüne yol açan Jean onu kurtaramaz ve kaçmaya karar verir. Bir gün bir yerden bu kızın kokusuna benzer bir koku alır. Aldığı koku ile dükkanı bulur. Burası bir parfümcüdür. Yetimhaneden bir arkadaşıda burada çalışmaktadır. Patrona Jean’nin koku duyusunun çok iyi olduğunu ve onu işe alması gerektiğini söyler. Başta buna kimse inanamaz ancak rakip şirketin kokularının aynısını yapması sonucunda herkes onu baş tacı yapar. Jean ise koku duyusu sayesinde artık güzel bir kariyer sahibi olmuştur.

Yapılan filmlerin arasında en ilginci olan ve öldürdüğü kadınlardan aldığı parçalar ile tapılacak bir koku yapan adamın hayatının beyaz perdeye aktarıldığı Koku Bir Katilin Hikayesi Türkçe dublaj izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Ejder Kalesi izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Koku Bir Katilin Hikayesi 2006 Full Hd izle Parfume Filmleri "
  1. Yildiraycicek9 10 Şubat 2019, 12:18 -

    Bu filmin gerçek adu parfume değil mi arkadaşlar ?

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.