Sporbet

Kral Midas’ın Hazinesi yerli komedi filmi full hd izle

29-05-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Kral Midas’ın Hazinesi yerli komedi filmi full hd izle
1.722 defa izlendi

Türkiye’de çok basit bir köyde yaşayan insanların eline bir hazine haritası ile hazinenin peşine düşen insanların maceralarını konu alan Kral Midas’ın Hazinesi full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 700.000 Türk Lirası olarak açıklanmıştır. Kral Midas’ın Hazinesi izle adlı film sinemalar da 5.748.964 kişi tarafından izlenmiştir.

Kral Midas’ın Hazinesi tek part 2019 yerli komedi filmi izle

Kral Midas’ın Hazinesi tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Kral Midas’ın Hazinesi, Eskişehir’de yaşayan Kahveci İbrahim, Yunus ve Rambo Ali’nin başlarına gelen tuhaf olayı konu etmektedir. Kahveci İbrahim, Yunus ve Rambo Ali bir gece başlarına geleceklerden habersiz domuz avına çıkarlar. Ancak çıktıkları domuz avında büyük bir çukura düşüverirler. Bu çukurdan ne kadar çıkmaya çalışsalarda onların sesini duyan hiç kimse yoktur. Sabah olmadanda bu çukurdan çıkmaları imkansızdır. Öylece yardım bekleyen Kahveci İbrahim, Yunus ve Rambo Ali çukurun içinde altın bir madalyon bulur. Madalyon’u bulunca çok sevinen grup hayatlarının değişiceğinden bir haber madalyonu kurcalamaya başlar ve içinde bir harita bulurlar. Başta bu haritanın tam olarak ne olduğunu çözemeselerde Ali hazine haritası olduğunu düşünerek çukurdan çıkınca bu haritayı takip etmeyi düşünür. Ellerinde tuttukları harita ise Kral Middas’ın hazinesine aittir. Sabah olduğunda bulunan ekip vakit kaybetmeden hazinenin peşine düşmeye karar verir. Onlara bu hazine maceralarında Alamancı Cingöz, Rehber Ömer ve Seyyar Hoca da eşlik eder. Hep birlikte hazine arayışına çıkan ekip bu arayışta başlarını beladan kurtaramaz. Düzenbaz ve dolandırıcı olan bir insan olan David adamları ile bu ekibi takip ederek hazineye ortak olmayı planlar. Ancak ekip David’e gününü göstermekte kararlıdır.

2019 yılının en güzel ve en komik filmlerinden olması beklenen Kral Midas’ın Hazinesi sansürsüz izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarka eklenmiştir. Ayrıca Bahtsız Bedir izle adlı filmi de sitemizden izlemek isterseniz BURAYA TIKLAYINIZ.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
2 yorum bulunmaktadır: " Kral Midas’ın Hazinesi yerli komedi filmi full hd izle "
  1. Turgut 20 Temmuz 2019, 18:16 -

    Kral Midas filmleri güzel oluyor eski filmler de var

  2. Usaklli 10 Ağustos 2019, 03:05 -

    Kral midasın hazinesi filmi çok iyidi. AKŞAM bir daha izlicem

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.