Sporbet

Kramer Kramer’e Karşı 1979 Amerikan Dram Filmi Full Hd izle

02-02-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Kramer Kramer’e Karşı 1979 Amerikan Dram Filmi Full Hd izle
1.096 defa izlendi

Ailesine bağlı olmak isteyen ama olamayan bir adamın kendi içindeki savaşını izleyeceğiniz Kramer Kramer’e Karşı full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 10.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Kramer Kramer’e Karşı izle adlı film sinemalar da 15.748.257 kişi tarafından izlenmiştir.

Kramer Kramer’e Karşı izle

Kramer Kramer’e Karşı Türkçe dublaj izle adlı bu harika filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Ted Kramer, işine son derece düşkün bir babadır. Bu sürekli böyle sürmektedir. Ailesiyle beraber çok fazla zaman geçirmemektedir ve sürekli işi ile ilgilenmektedir. Bu olaya ilk başta karısı bişey demese de zamanla bu olay yüzünden canı sıkılmaya başlamıştır. Sürekli bu olay yüzünden kavga ediyorlar ve tartışıyorlar. Kadın artık birazda ailesiyle ilgilenmesini istemektedir ama işine oldukça düşkün olduğu için bunu bir türlü yapamıyordur. Onun için her şeyden önce iş gelmektedir. Bu işinde onu ne kadar başarılı yapsa da ailesel olarak onu her zaman geri plana atmaktadır. Kramer eve bile iş getirmektedir evde bile işiyle ilgilenmektedir. Ailesinden çok işiyle ilgilendiği için artık karısı daha fazla buna dayanamayacağını anlamaktadır ve ondan uzaklaşmaya başlamıştır yavaş yavaş. Bunu Kramer fark etmemiştir çünkü işinden kafasını kaldırıp başka bir şeyle ilgilenmemektedir bu durum onun için çok zor dönemler yaşatacaktır ona ama o bunun farkında bile değildir bir türlü. Onun yapabileceği hiçbir şey yoktur. Aslında vardır ama o işlerini daha ön planda tuttuğu için yapabileceği hiçbir şey olmadığı düşünmektedir ve sürekli işini bitirmeye odaklandığı için başka bir şey düşünememektedir. Ev içerisinde huzursuzluk olmasının kavgalar olmasının sebebi de budur. Karısı ondan uzaklaşmaya başlamıştır ve o bunun farkına bile varamamıştır. Karısı artık bu durumu da fark etmediğini anladığı zaman bir gece eve geç döndüğü zaman karısı ona eğer bu durumun böyle devam edicekse onu terk etmek üzere olduğunu ona söyler. Kramer ilk başta bunu önemsememiştir çünkü böyle bir şey yapmayacağını düşünmektedir ama yine de bir aklı karışmıştır. Ama Kramer bu durumu yapmaz diye düşünerek işlerine yoğunlaşmaya devam etmektedir. Bir gün eve geldiğinde karısının hazırlandığını ve evi terk ettiğini görür onu uyarmasına rağmen dinlemediğini söyler ve artık kocasından ayrılıp kendisini bulacağını ona söyler ve altı yaşında ki oğullarını da ona bakması için ona bırakarak gider. Kramer bir taraftan işini sürdürmektedir ve bir taraftandan pek az babanın bildiği babalık görevini yapıp oğlunu tanımaya çalışma peşindedir. Kramer sürekli olarak ona yemekler yaparak, parka gezmeye götürmeye başlar. Onun korkularını anlamaya çalışmaktadır.

Ailesini kaybetmemek için kötü alışkanlıklarından kurtulmak isteyen adamın yaşadıklarını sinemalara aktaran Kramer Kramer’e Karşı tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Sarhoş Atlar Zamanı izle adlı filmimize de sitemizden göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.