Sporbet

Lanetli Kardeş 2019 tek part izle ABD full hd korku filmleri

18-09-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Lanetli Kardeş 2019 tek part izle ABD full hd korku filmleri
384 defa izlendi

Doğduktan sonra lanetlenen bir kız kardeşin ailesine ve çevresine yaptığı kötülükleri ve bu durumdan kızı kurtarmak için bir doktorun çabalarını beyaz perdeye aktaran Lanetli Kardeş tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 2.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Lanetli Kardeş izle adlı film sinemalar da 5.458.467 kişi tarafından izlenmiştir.

Lanetli Kardeş tek part full izle 2019

Lanetli Kardeş Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Lanetli Kardeş, çizdiği resimlerin bir dizi cinayetle bağlantılı olduğunu fark eden bir kızın hikayesini konu ediyor. Genç bir kız olan Cassie’nin psikolojik sorunları vardır. Çok iyi resim yapan Cassie büyük bir ressam olmanın hayaliyle yanıp tutuşur. Tek istediği şey ilerde bir sanat galerisi açmaktır. Çizdiği resimleri herkese aktarmak ister ve bunun sonucunda çok ünlü bir ressam olmak ister. Ancak Cassie çok zorlu ve tuhaf bir dönem içerisine girmeye başlar. Korkunç rüyalar gören Cassie, bunları tuvale aktarmaya başlar. Resimler ne kadar güzel olmuş olsada bakıldığı sırada göze çok korkunç ve ürkütücü gelmektedir. Bu rüyaları neden gördüğünü ve neden resime aktardığı hakkında bir fikri olmasada kendisine dur diyemez. Bir sabah koşuya çıktığı sırada bir gazete ile karşı karşıya kalır ve 1 hafta önce işlenen bir cinayetle kendi resminin aynı olduğunu farkeder. Bu durum onu çok telaşlandırmıştır. Cassie işlenecek olam cinayeti öncesinde görmüş ve onu resime aktarmıştır. Bu sorunlarla başa çıkmaya çalışan genç kız bir anda ailesini tek tek kaybetmeye başlar. Her şeyin birbirleriyle bağlantı içerisinde olduğunu düşünür ve hayatı tamamen alt üst olur. Bütün ailesi farklı farklı sebepler dolayısıyla ölmüştür. Çizdikleri ile katil arasında bir bağlantı olduğunu fark eden Cassie, cinayetleri durdurmak ve kendisini bu kabustan kurtarmak için geçmişi ile yüzleşmek zorundadır.

Son zamanlar da kardeşler arasında yapılan kötülüklerin en büyüğünü konu olarak ele alan Lanetli Kardeş full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Piranalar izle adlı filmi de sitemizden izlemek isterseniz BURAYA TIKLAMANIZ yeterli olacaktır.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.