Sporbet

Luis ve Uzaylı Dostları 2019 Türkçe dublaj izle

18-06-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Luis ve Uzaylı Dostları 2019 Türkçe dublaj izle
1.234 defa izlendi

12 yaşında bir çocuğun hayal dünyasının gerçekleşmesi ile uzaylılarla kurduğu dostluğu ve yaşadığı maceraları beyaz perdeye animasyon olarak aktaran Luis ve Uzaylı Dostları Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 4.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Luis ve Uzaylı Dostları izle adlı film sinemalar da 5.757.969 kişi tarafından izlenmiştir.

Luis ve Uzaylı Dostları Türkçe alt yazılı izle

Luis ve Uzaylı Dostları full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. 12 yaşındaki Luis oldukça yalnız bir çocuktur. Bu yalnızlığını gidermek için bir çok yol denesede hiç bir zaman sosyal bir çocuk olmayı başaramamıştır. Ya da kimse onunla arkadaşlık kurmak istememiştir. Bu durum sonucunda kendisini çok yalnız hisseden Luis me yapacağını bilemez bir haldedir. Babası ise onunla hiç ilgilenmemektedir. Uzay bilimcisi olan babası zamanının çoğunu uzaylıları bulmak için ayırmaktadır ve bu sırada Luis adlı bir oğlunun olduğunu tamamiyle unutmuştur. Okulda hep yalnız olan Luis’in dikkatini okul müdürü çeker. Okul müdürü Luis’in çok yalnız ve ihmal edildiğini anlamıştır bu yüzden onun bir yatılı okula gitmesi gerektiğini düşünür. Babasına her şeyi anlatan ve tavsiyelerde bulunan Okul müdürü artık öğrencisinin bu denli yalnız kalmasını istememektedir. Annesinin ölümünden sonra Luis’in babası onunla ilgilenmeyi tamamen bırakmıştır. Ancak bir gün beklenmedik bir şekilde Luis’te değişme görülür. Ne olduğunu anlamayan okul müdürü onun bu halini görünce çok mutlu olur ama Luis’in değişmesinin sadece bir kaç günlük olduğunu düşünür. Ancak işler öyle değildir. 3 şapşal Mag, Nag ve Wabo dünyadaki alışveriş kanalı NubbiDubbi’de satılan masaj matını ararken Luis’in kapısına çakılıverirler. Luis heyecanla üç şapşalla arkadaş olur. Ancak bu arkadaşlıklarımı babasından gizler çünkü babası onları gördüğünde kötü olduklarını düşündüğü için 3 şaplalı dondurmak isteyecektir. Bu durum sonucunda diğer uzaylılarıda kurtarmak isteyen Luis arkadaşları ile birlikte büyük bir plan yapar ve babasını durdurmak için elinden ne geliyorsa yapmaya hazırdır.

Uzaylıların artık aramızda yer aldığını düşünen her çocuğun sinemalar da izlediği Luis ve Uzaylı Dostları tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Terra Willy izle adlı filmi de sitemizden izlemek isterseniz BURAYA TIKLAMANIZ kafi olacaktır.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.