Sporbet

Marid 2019 yerli korku filmi sansürsüz 1080p izle

21-02-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Marid 2019 yerli korku filmi sansürsüz 1080p izle
2.481 defa izlendi

İnsanlara musallat olan cinleri konu alan ve 2019 yılında vizyona giren yerli korku filmlerimizden olan Marid sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 7.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Marid izle adlı film sinemalar da 4.637.889 kişi tarafından izlenmiştir.

Marid 2019 yerli korku filmi izle

Marid tek parça izle adlı bu harika korku filminin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, dışardan bakıldığında mutlu huzurlu bir çift olan Ayla ve kocası Serkan bir birlerine çok aşık bir çifttir. Ayla 15 yaşında bir yangın sonucunda tüm ailesini kaybetmiştir. Ayla’nın o gece evde olduğu bilinsede görünmeyen varlıklar tarafından alevlerin içinden sağ çıkarılmıştır. Ayla hayatının kötü günlerini tam olarak 11 yaşında yaşamıştır. Öteki dünyadan gelen bir cinin musallat olması sonucunda her şey çok kötü olmuştur. Hayatı alt üst olan Ayla ailesi tarafından bir hocaya götürülmüş ve muska almıştır. Muskayı yıllarca saklamış ancak Ayla’nın en büyük koruyucusu olan muska kayıp olmuştur. Ne kadar arasada bir türlü bu muskayı bulamayan Ayla için korku dolu anlar başlamıştır. Ne yapacağını bir türlü bilemeyen Ayla her defasında evinin önünde kendi çocukluğuna benzeyen bir kız görür. Eşine yıllar boyunca bir cin tarafından rahatsız ediliğini anlatmaz. Ancak bu sefer durum çok farklıdır çünkü Ayla artık rahatsız edilmeye başlamıştır. Yaşadığı bu durum ise her şeyi eşine anlatmasını sağlamıştır. Eşi Serkan bir hoca bularak eve getirir. Tek isteği karısı Ayla’nın kurtulup eski hayatına geri dönebilmesidir. Serkan hocanın yeni bir muska yazıp Ayla’yı rahatlatmasını söyler. Ayla ve Serkan’ın yakın arkadaşları olan Meltem ve Cem’de o gece evde bulunmaktadır. Ancak muskanın yazılmasına izin vermeden bütün cinler Ayla’nın arkadaşları, hoca ve kocasının içine girmiştir. Ayla ne yapacağını bilemeyen bir şekilde muskasını arar ancak bir türlü bulamaz. Kendisini zorlayarak kuranı almaya çalışır. Kurana dokunduğu andan itibaren her şey bir anda durur. Fakat Ayla hala kurtulamamıştır. Ailesi ise onların eline geçmiştir. Tek başına onlarla uğraşmaya çalışan Ayla ne kadar dayanabilecektir ?

2019 yılının en korkunç filmlerinden olan ve izleyenlerin dabbeyi bile aramadıkları Marid full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Hüddam 2 izle adlı filmi de BURAYA tıklayarak sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " Marid 2019 yerli korku filmi sansürsüz 1080p izle "
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.