Sporbet

Maske 1994 Türkçe Dublaj izle Amerikan Çılgın Komedi Filmi

06-02-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Maske 1994 Türkçe Dublaj izle Amerikan Çılgın Komedi Filmi
1.125 defa izlendi

Eline geçen bir maske sonucunda her taktığın da felekten bir gece geçiren adamın komik maceralarını anlatan Maske Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 32.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Maske izle adlı film sinemalar da 12.678.543 kişi tarafından izlenmiştir.

Maske 1080p hd izle

Maske tek parça izle adlı bu harika komedi filminin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Stanley Ipkiss, iyi yürekli bir banka memurudur. İnsanların kalbini kırmamak için elinden ne geliyorsa onu yapmaktadır. Bir gün hayatı çok zor bir döneme girer. Giderek tamamen kötüleşen hayatı işten atılması ile onun derinden sarsılmasına neden olur. Neden işten atıldığını bilmesede öğrenmek için elinden gelen her şeyi yapar. Ancak bir türlü işten çıkarılma sebebini öğrenemez. Kafasını dağıtmak için büyükannesinin evine gider. Oranın manzarası ve kokusu ona her zaman huzur vermiştir. Ancak onun mutlu olması için burasıda işe yaramamıştır. Evin içini karıştırdığı sırada beklenmedik bir şeyle karşılaşır. Onu eve götürme kararı alır. Eski bir maske olarak düşünür. Ancak bu maske yıllar önce bir antikacıdan bulunan sihirli maskedir. Büyükannesi ise bunun kötü insanların eline geçmemesi o maskeyi her zaman saklar. Ancak bir gün beklenmedik bir şekilde bulunacağı bellidir. Stanley Ipkiss bulunan maskeyi takar ve bu maske sayesinde özel güç sahibi olduğunu anlar. Bu maske sihirli bir maskedir ve bütün kötü adamlar bu maskenin peşindedir. Bu maskeyi takan Stanley Ipkiss’in özel güçlere sahip olduğu için yavaş yavaş karakter olarakta değişmeye başlar. İnsanlar onun bu haline hiç alışık değildir. Maskeyi taktığı anda çok farklı bir kişi haline gelir. Stanley Ipkiss bu maskeyi umutsuzluğuna umut olarak görür. Bu maskeyi suratına tamamen dokuyarak bir mafya olur. İnsanlar ondan korkar ve herkes onun önünde diz çöker. İyi niyetli bir banka memurundan bu hale gelir. Stanley Ipkiss bu durumdan çok memnundur. Çünkü artık çekingen bir adam olmadığını düşünür. Herkes için maskeli adam haline gelen Stanley Ipkiss yavaş yavaş ün kazanır. Ancak bir sorun vardırki bu maske yüzünden bir mafya liderinin hedefi haline gelmiştir.

Son zamanların en komik filmlerinden olan ve yapılan onlarca komedi filmine rağmen hala geçilemeyen Maske full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Hayalet Avcıları izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Maske 1994 Türkçe Dublaj izle Amerikan Çılgın Komedi Filmi "
  1. Sabirda_yorulur 10 Şubat 2019, 12:15 -

    keşke bende de şöyle bir maske olsa da rahat etsem

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.