Sporbet

Mirai 2019 Japonya animasyon filmi Türkçe dublaj izle

22-02-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Mirai 2019 Japonya animasyon filmi Türkçe dublaj izle
1.434 defa izlendi

Dramatik ve aynı zaman da bir çok komedi materyallerini içinde barındıran bir Japonya animasyon filmi olan Mirai Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.900.000 dolar olarak açıklanmıştır. Mirai izle adlı film sinemalar da 4.747.855 kişi tarafından izlenmiştir.

Mirai 1080p tek part izle

Mirai full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Mirai aileye yeni katılan bir bebektir. Bu bebek doğar doğmaz herkesin gözdesi olur ve herkes onunla ilgilenmeye başlar. Evin 4 yaşında ki erkek çocuğu Kun ise Mirai doğmadan önce çok mutludur. Herkesin ilgi odağı olmakla birlikte her istediği yapılıp baş üstünde tutulmaktadır. Ancak Mirai doğduktan sonra kendisini ilgisiz hissetmektedir. Kardeşiyle baş etmeye ne kadar çalışsada kıskançlığını bir türlü durduramamaktadır. Evde yeteri kadar ilgi görememenin üzüntüsüyle yaşamına devam etmektedir. Kendisini çok yalnız hisseden Kun bir gün bahçeye gider ve toprağın içine gömülü bir alet bulur. Bu alet beklemediği bir şekilde onu ailesinin yanına götürmektedir. Ancak ailesi dediğimiz şey ailesinin küçüklüğüdür. Bu alet zamana yolculuk yapmaktadır. Geçmişe ve geleceğe gitme özelliği olan bu alet aslında onun için çok tehlikelidir. Çünkü Kun bu aleti kaybettiği anda nereye gitmiş olursa olsun geri dönemeyecektir. Bu yüzden çok dikkatli olması gerekmektedir. 4 yaşında ki Kun annesi ve babasının dünyasına giderek onların nasıl tanıştığını bir birlerini nasıl sevdiğini görür. O sıralarda annesi küçük bir kız babası ise genç bir adammış. Annesi küçüklükten itibaren babasına aşıkmış ancak ondan büyük olduğu için abi demek zorunda kalıyormuş. Annesi büyüdükçe bir birlerine karşı bir şeyler hissedip sevgilik dönemi yaşamışlardır. Evlendiklerinde ise dünyanın en mutlu insanı sanki onlardır. Aynı zamanda Kun kendi doğumunun olduğu zamana gider. Ailesinin onun doğacağı zaman ki mutluluğunu görür. Geçmişe döndüğü için bazı şeyleri fark eder. Kardeşi Mirai’nin bakıma muhtaç küçük bir bebek olduğunu anlar. Bu sayede artık kafasında bir şey oturmuştur. Ailesi aslında onu çok sevmektedir. Ancak Mirai’de onların çocuğu olduğu için onuda çok sevmektedir. Bunu fark eden Kun ise artık küçük kız kardeşine abilik yapma görevini kendinde hisseder. İki kardeş bir birlerine çok düşkün olmaya başlayacaktır.

2019 yılında sinemalar da vizyona giren ve özellikle çocuklu aileler tarafından oldukça ilgi gören Mirai tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Süper Ayı izle adlı filmi de sitemizden izlemek için BURAYA tıklayınız.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " Mirai 2019 Japonya animasyon filmi Türkçe dublaj izle "
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.