Sporbet

Mucizeler Parkı 2019 Amerikan animasyon filmi full hd izle

20-02-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Mucizeler Parkı 2019 Amerikan animasyon filmi full hd izle
1.004 defa izlendi

2019 yılında vizyona giren ve izleyen çocuklara eğitici özellikleri ile de aileler tarafından oldukça sevilen Mucizeler Parkı full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 15.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Mucizeler Parkı izle adlı film sinemalar da 2.678.943 kişi tarafından izlenmiştir.

Mucizeler Parkı 1080p full izle

Mucizeler Parkı Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, hayalperest bir kız olan June her gece yatmadan önce hayalini kurduğu şeyleri deftere not alır. Hayalini kurduğu şeylerin gerçekleşmeyeceğini düşünür ancak hayal kurmaktan hiç bir zaman vazgeçmez. Çünkü onun için en önemli şey hayalidir. June bir gün bir ormanda kaybolur. Evinin yolunu bir türlü bulamaz ve telaşa düşer. Ormanda gördüğü mükemmel güzellikte olan bir kelebeğin peşine düşer. Bu kelebek sanki ona yolunu gösterircesine uçar. June onun uçuşuna ve görünüşüne aşık olur. Ancak kelebeğin June’yi getirdiği yer çok daha farklı bir yerdir. Burada kocaman bir park ve yüzlerce hayvan vardır. June hayalini kurduğu parka gerçekten de kavuşmuştur. Sevimli arkadaşları ile birlikte bu parkta yaşamaya başlayan June hayatının çok güzel gittiğini düşünür. Ancak sevimli hayvanların ve June’nin başına beklemediği bir şey gelir. Bu park kötüler tarafından ele geçirilmek üzeredir. June ne yapacağını bilemez bir şekilde bu parkı kurtarmanın yollarını arar. Ancak yavaş yavaş parkları hasar görmektedir. June aklını kullanarak sevimli arkadaşlarından yardım ister. Birlik içinde hepsi plan kurar ve parkı kurtarmaya çalışır. June ve sevimli arkadaşları çok güzel bir plan kurar ve yaşadığı parkı kötülerin elinden kurtarır. Ancak park eskisi gibi mükemmel değildir kötüler tarafından büyük hasara uğramıştır. June bu parkı eski büyüleyici haline getirmek için çalışmalara başlar. Ancak bu parkın güzelliğinden ailesini unutmuştur. Herkes June’yi ararken June sevimli dostları ile birlikte yeni bir hayat kurmuştur. Ancak artık hayalini kurduğu bu parktan çıkıp gerçek dünyasına girmelidir. Çünkü küçük June’nin hayatı bu değildir. O sadece yaşamak istediği hayatı görmüştür. Bundan sonrasında gerçek hayatına geçmelidir.

Hayalindeki parkın yıkılacak olmasından dolayı arkadaşları ile parkı yıktırmamak için büyük bir savaşa güren çocuğun maceralarını konu alan Mucizeler Parkı tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Asteriks Sihirli İksirin Sırrı izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.