Sporbet

Mulan 1999 Amerika Animasyon Filmi Tek Parça izle

02-02-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Mulan 1999 Amerika Animasyon Filmi Tek Parça izle
2.881 defa izlendi

Hun Türkleri ile Çin’lilerin zamanında yaptıkları savaşları animasyon olarak beyaz perdeye yansıtan Mulan tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 11.000.000 Çin doları olarak açıklanmıştır. Mulan izle adlı film sinemalar da 1.647.989 kişi tarafından izlenmiştir.

Mulan tek parça 1080p izle

Son zamanların en ilginç filmlerinden olan Mulan Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Ping askerleri kendilerine karşı savaş açan Hun askerlerine savunma yapar. Ancak karşılarındaki askerler çok güçlü ve bir o kadarda tecrübelidir. Ne yapacağını bilemeyen Ping askerleri savaşmaya devam eder ve kendi devletlerini korumak için elinden ne geliyorsa yaparlar. Ancak askerler bir sürü asker arkadaşlarını kaybettiklerini farkederek onlar için bir plan kurmaya çalışırlar. Onları güçleriyle değil zekalarıyla yenmeleri gerekmektedir. Ping askerleri planları kurarken diğer askerler savaşlarına devam etmektedirler. Dağlarda çok kar olduğu içinse onları görmeleri pek kolay değildir. Hun askerlerinin silahlarıda çok iyidir. Ping askerlerinin aklına bir fikir gelir ve onları göremeselerde iyi bir silah bulup Hun askerlerinin olduğu tepeye ateş açacaklardır. Ateş açmaya başlayan askerler için her şey başta çok güzel gitsede sonradan tepeden karların düştüğünü farkederler. Johny adında ki bir askerse çığ düşürdüklerimi farkıma varırlar. Bu çığ ile birlikte Hun askeride düşecektir ve ateş açmadan onları öldürmelerine gerek kalmayacaktır. Ping askerleri bu taktiği severek devam ettirirler. Sadece karşı dağlara ateş açan Ping askerleri Hun askerlerini öldürsede doğaya zarar verdiklerini bilmemektedirler. Ve birden kıyamet kopar. Çığ büyük bir şekilde düşer ve Hun devletlerinin hiç beklemediği bir şekilde askerleri ölür. Ne yapacağını bilemeyen Hun askerleri savaşı durdurmaya karar verir. Ping askerlerini durdurmak için yola çıkan Hun askerleri ne kadar korksada onları durdurmak zorundadırlar. Hun askerleri darmadağın olmuş bir durumdadır. Ping imkansızı tam anlamıyla başarmış ve kahraman olmuştur. Onlar bu savaşı yenemeyeceğini düşünselerde yenmişlerdir. Ancak hiç bir şey bilindiği gibi değildir. Kendisini Johny diye tanıtan adam aslında genç bir kızdır adı ise Mulan’dır. Mulan zekasıyla herkesin hayatını ve devletini kurtarmıştır. Ping askerleri ona saygı duyar. Mulan ise çıkardığı iş ve kurtardığı devleti için kendisiyle gurur duyar.

Hun Türklerinin yanı sıra dünyadaki Türklerin ne kadar güçlü olduklarını anlatan ve Çinlilerin elimizden neler çektiğini beyaz perdeye aktaran Mulan full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Küçük Cadı Kiki izle adlı filmimize de sitemizden ulaşabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
2 yorum bulunmaktadır: " Mulan 1999 Amerika Animasyon Filmi Tek Parça izle "
  1. gunel 4 Mart 2019, 21:29 -

    Mulan izle. Sonra gel bana anlat. Ondan sonra izle de. Ne saçma ya

  2. Aylin 9 Haziran 2019, 01:54 -

    Güzel ve sempatik adamların olduğu bir film

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.