Sporbet

My Spy 2019 Amerikan aksiyon komedi full hd izle

22-06-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
My Spy 2019 Amerikan aksiyon komedi full hd izle
1.042 defa izlendi

Gizli bir görev verilen Ajan Spy’ın bu can alıcı görevi casusluk içerisinde olduklarını düşündükleri çok tehlikeli bir aileyi gözetlemektir. Bu hususu beyaz perdeye yansıtan My Spy full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 2.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. My Spy izle adlı film sinemalar da 5.374.737 kişi tarafından izlenmiştir.

My Spy full hd 2019 alt yazılı izle

My Spy Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, “My Spy”, ciddi bir CIA ajanının konusunu ele alıyor. Sophie, çok başarılı bir ajandır ve herkes tarafından saygı görür. Onun için mesleğinde başarılı olmak her şeydir. Sophie’nin hiç bir özel hayatı yoktur sadece işine odaklı olan genç adam yeni görevi işe karşı karşıya kalır. Yeni görevinde bir görev kapsamında olan aileyi gözetlemektir. Onların içerisine girip bu ailenin ne işlerle uğraştığını öğrenmeye çalışan genç adam elinden ne geliyorsa yapacaktır. Bunun için büyük bir çaba sarfeden Sophie sonunda eve girmeyi başarır. Çok zor olsada her daim zoru başarmayı seven bir yapısı vardır. Aile içinde ki bir takım şeyleri gözetleyen Sophie evin kızıyla güzel bir iletişim kurar. 9 yaşında olan Mari büyük bir olgunluğa sahiptir. Bu kız çok farklıdır ve davranışları ile herkesi kendisine büyüleyecek bir yapısı vardır. Bu yapısı sonucunda Sophie’ide kendisine hayran bırakmıştır. Eve geldiği süre zarfında genç ajan sanki bu eve neden geldiğini unutmuş gibi kendisine Mari’ye odaklar. Ancak Mari, Sophie’de başka bir şey olduğunu sezer. Ailesini ondan korumak için büyük bir oyun oynayarak ajan ile yakınlık kurar. Ajan ise buraya neden geldiğini hatırlayarak sonunda ailenin bir şeyleri öğrenir. Sophie, aileye oyun kurar, 9 yaşındaki Mari Sophie işler değişmiştir. Bir birlerine yenik düşen bu ikili ne yapacağını bilemez. Sophie, ajanın bu evden gitmemesi ve gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için elinden ne geliyorsa yapacaktır. O sırada her şeyden habersiz olan aile ise Sophie ile büyük bir bağ kurar. Ailesinin kaderi ise 9 yaşındaki Mari’ye bağlıdır.

Aksiyon ve komedi konularını aynı anda içerisinde barındıran nadir filmlerden olan My Spy tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Bizum Hocam 2 izle adlı filmi de sitemizden izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.