Sporbet

Napszallta Türkçe dublaj Sunset izle Juli Jakab filmleri 2019

17-04-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Napszallta Türkçe dublaj Sunset izle Juli Jakab filmleri 2019
892 defa izlendi

Birinci 1. Dünya Savaşı’ndan sonra anne ve babasını kaybeden genç bir kızın kendisine miras kalan bir şapkacı dükkanını yeni sahibinden alabilmek için verdiği mücadeleyi beyaz perdeye aktaran Napszallta Sunset Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Napszallta Sunset izle adlı film sinemalar da 5.748.989 kişi tarafından izlenmiştir.

Napszallta Sunset Türkçe alt yazılı izle

Napszallta Sunset tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, 1. Dünya Savaşı’ın eşiğindeki Macaristan’da yaşayan Irisz Leiter burada kurtulmak istiyordur. Çünkü biliyordur ki savaş çıktığı zaman ülkesinde hiçbir şey kalmayabilir ve belki de bu savaş yüzünden ölebilme ihtimali vardır. Bunu istemediği için kendine başka bir hayat kurmak için ülkesinde kendisine ait olan ne varsa her şeyi geride bırakarak buradan uzaklaşmak istemektedir. Çünkü eğer bunu yapmazsa savaş başladığı zaman arkasında hiçbir şey kalmayacak ve her şey son bulacaktır. Onun için bu çok zor olsa bile yinede bunu yaparak ülkesinden uzaklaşır. İlk başta nereye gideceğini bilemese de daha sonrasında ise bir zamanlar rahmetli annesine ve babasına ait olan ünlü bir şapka dükkanında çalışabilmek için Budapeşte’ye gitmeye karar verir. Oraya gittiği zaman şapka dükkanı eskiden ailesinin işlettiği gibidir ve hiçbir bozulma olmamıştır. Bu aslında onu mutlu etmiştir ve orada çalışmak istediğini de oranın yeni sahinine söyler. Ama yeni sahibi onu reddettiği için artık yapabilecek bir şeyi yoktur ve başka bir iş bakmaya karar vermiştir. Bu sırada onu tanıyan Kálmán Leiter adında biriyle karşılaşır. Bu adam Irisz’in geçmişinde neler olduğunu ve Irisz’in bilmediği bir çok şeyi biliyordur ve Irisz’e ise bunlardan bahsetmemiştir. Ama Irisz de geçmişinde ki bilmediği gizemleri ortaya çıkartmak istemektedir. Irisz geçmişinde ki bilinmeyenleri ortaya çıkarıp kanıtlayabilmek için bu adamı bulmak zorunda olduğunu hisseder ve adamın peşine düşer. Irisz, Budapeşte’in en karanlık köşelerinde sokak sokak gezerek Kálmán’ı bulmak için elinden gelen her şeyi yapar.

Genç bir kadının Macaristan’ın en karanlık sokaklarında verdiği miras mücadelesini anlatan Napszallta Sunset full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Cin Azabı izle adlı yerli dram korku filmini de BURAYA TIKLAYARAK sitemizden büyük bir keyifle izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " Napszallta Türkçe dublaj Sunset izle Juli Jakab filmleri 2019 "
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.