Sporbet

Ölü Yatırım 2019 sansürsüz izle yerli fantastik komedi filmi

14-05-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Ölü Yatırım 2019 sansürsüz izle yerli fantastik komedi filmi
1.594 defa izlendi

Çok sevdiği kız arkadaşını elde edebilmek için büyük paralar kazanması gereken bir genç yaptığı yatırım da batınca zorlaşan hayatını kurtarmak için girdiği işlerde yaşadığı komik olayları beyaz perdeye aktaran Ölü Yatırım sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 1.500.000 Türk Lirası olarak açıklanmıştır. Ölü Yatırım izle adlı film sinemalar da 4.364.853 kişi tarafından izlenmiştir.

Ölü Yatırım full hd tek part 2019 izle

Ölü Yatırım full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. İki kardeş çocukluklarından beri bir birleriyle hiç anlaşamaz. Bunun sebebi hiç bir zaman bilinmesede bir birlerine karşı her zaman bir kin içinde olmuşturlar. İki kardeş büyüdükçe kavgayı bırakırlar ve hiç konuşmamayı tercih eder. Babaları ise bu durum yüzünden onlara çok kızar amaçlarının tam olarak ne olduğunu bilmeyen baba iki kardeşi barıştırmak için köye çağırırlar. Ancak iki kardeş köye geri dönmemek için yeminlidir. Köye gelmeyi reddeden iki kardeş 3 gün sonra babalarının ölüm haberini alırlar. Bu ölüm haberi onları derinden yıkar ve iki kardeş bir anda köye geri döner. Babalarının tek vasiyeti iki kardeşin artık birlikte yaşayıp iyi anlaşmalarıdır. Bu durum biraz tuhaf olsada iki kardeş bunu yapma konusunda emirlidirler. Babalarının vasiyetini ise yerine getireceklerdir. Başta bunun için zorlansalarda sonralarında kafalarının uyuştuğunu anlarlar. Kendi aralarında bir iş kurmak isterler. Kendi işleri olacak ve iki kardeş ortak olacaktır. Bu iki kardeş vurgun yapmaya karar verip işlerinde çok başarılı olmak ister. Ancak bunun için büyük bir mevlada para bulmaları gerektir. İş yeri açma süresini biraz daha uzatmaya karar veren iki kardeş üzüntülüdür. Ancak bir gün kapılarına gelen bir avukat babalarının onlara miras bıraktıklarını söyler. Barışmaları sonucunda babaları onlara büyük miktar bir para bırakmıştır. Artık iki kardeş hayallerinde ki iş yerini açmayı başarabilecektir.

Sevdiği zengin kızı elde edebilmek ve ailesinin gözüne girebilmek için çabalayan bir gencin hayatının anlatıldığı Ölü Yatırım tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Hep Yek 3 izle adlı filmi de BURAYA TIKLAYARAK sitemizden keyifle izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Ölü Yatırım 2019 sansürsüz izle yerli fantastik komedi filmi "
  1. ErdincOkay 8 Ağustos 2019, 13:39 -

    Herkes Ölü Yatırım olayından korkar. Filmi izleyenler daha da korktu.

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.