Sporbet

Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 full hd Amerikan korku filmi izle

16-02-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 full hd Amerikan korku filmi izle
1.802 defa izlendi

Geçirdiği bir trafik kazasının ardından her ölümünde yeniden aynı yer de gözlerini açan bir gencin hayatının anlatıldığı Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 11.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 izle adlı film sinemalar da 12.537.548 kişi tarafından izlenmiştir.

Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 izle

En iyi seri katil filmi olan Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli kullanıcılarımıza kısaca bahsetmek istiyorum. maskeli bir cani, her gün ölümünü yaşayan bir genç kız. Tree eğlenceli ve bir o kadar özgür bir kadındır. İnsanların olmak isteyipte olamadığı bir özgüvene sahiptir. Zengin bir ailenin tek çocuğudur ancak kendi ayaklarının üzerinde kalmak için bir şekilde çalışma kararı alır. Aynı zamanda okulunu okur. Tree dikkatleri her yerde üzerine çeken bir kadın olmuş ve herkesin özendiği bir yapıdadır. Bir gece erkek arkadaşı ile birlikte uyuyan Tree maskeli bir adam tarafından öldürüldüğünü görür. Ve aynı gün içerisinde bu kabusunu yaşar ve öldürülmeye çalışılır. Her gece defalarca bu rüyayı gören genç kadın nasıl kurtulacağını bilemez ve uykularından bile mahrum kalır. Doğumgününde öldürülmeye çalışır. Nasıl kaçacağını bilmesede doğumgünü ölüm günü olmak üzeredir. Ancak doğum gününde yanlışlıkla bir arkadaşının ölümüne sebep olur ve arkadaşını camdan aşağı atar. Arkadaşının ölümünden sonra Tree’nin tüm kabusları sona erer. Bir gün bir arkadaşı Tree’nin yanına gelir ve rüyasında maskeli bir adam tarafından öldürüldüğünü görür. Tree aynı rüyayı defalarca kendisininde gördüğünü dile getirir. Kurtulma yöntemi birisini öldürmektir. Ancak kimi öldürecektir ? Tree’nin arkadaşı gördüğü rüyayı Tree’ye anlattığından beri Tree’nin kabusu tekrardan başlar. Kaçısı olmayan bir yoldur bu. Ölmeden kurtulamayacaklardır. Ya öldürecekler ya da öleceklerdir. Peki bu bebek figüründe ki maskeyi takan katil kimdir ve onların rüyalarına kadar nasıl ulaşmıştır ? İşte bu bilinemez bir şeydir. Tüm arkadaş grubu bu katilden kurtulmak için elinden geleni yapacak ve sonunda kim olduğunu öğreneceklerdir.

Bir katilin cezalandırılması sonrasında hayatında ölüm gününü doğum gibi kutlayan bir gencin yaşadıklarını beyaz perdeye aktaran Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 Türkçe dublaj izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Pan’ın Labirenti izle adlı filmi de sitemizde bulabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.