Sporbet

Oyunbozan Türkçe dublaj 2019 izle kız çocuğu filmleri

28-06-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Oyunbozan Türkçe dublaj 2019 izle kız çocuğu filmleri
580 defa izlendi

9 yaşında bir kız çocuğunun ergenlik dönemine girerken etrafındaki her insana zarar vermesi ve onları zor durumda bırakmasını konu alan Oyunbozan Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 3.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Oyunbozan izle adlı film sinemalar da 4.326.859 kişi tarafından izlenmiştir.

Oyunbozan tek part 2019 izle

Oyunbozan tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Benni, asıl adı Bernadette olan ancak hiç kimsenin ona bu adıyla seslenmeye cesaret edemediği 9 yaşındaki küçük bir kızdır. Benni çok tuhaf ve zararlı bir çocuktur. Annesi onu 2 sene önce bir yetimhaneye bırakır. Benni, bu durum sonrasında tamamiyle kendisini kaybeder ve herkesin kabusu olur. Yaşıtları ondan uzak durmaya çalışır. Çalışanlar ona korkarak yaklaşır. Herkesin tek istediği şey küçük ve tehlikeli Benni’nin buradan gitmesidir. Yetimhane ona defalarca kez korurucu aile bulmuştur. Ancak Benni her gittiği yerden 1 hafta sonra geri döner. Herkes bu duruma çok şaşırırken Benni çok sinirlenir. Çalışanlar yetimhanedeki her çocuğun bir koruyucu aile istediğini bilir. Bunun sonucunda büyük bir şaşkınlık herkesi sarmıştır. Ancak herkes etraftaki çocukların ne istediğini bilirken Benni’nin ne istediğini bilmez. Onun tek istediği annesinin yanına geri dönmektir. Annesinin ondan korkup onu istememesi onu çok üzer. İnsanlara üzüntüsünü öfkesiyle belli eder. Öfkesinin altında kocaman bir kırgınlık vardır. Ancak annesi 2 sene boyunca kızını ne görmeye gelmiş nede aramıştır. Benni bu duruma çok kırılsada annesinin onu hala sevdiğini düşünmektedir. Tek istediği ise onu bir an önce buradan almasıdır. Annesi Bianca kızını yetimhanede tamamiyle bırakıp başka bir şehre taşınmıştır. Ancak kimse genç annenin başka bir yere taşındığını bilmemektedir. Aradan yıllar geçer ve Benni annesinin onu istemediğini tamamen anlar. Ancak Benni çektiği acıların ve kırgınların intikamını almak için elinden be geliyorsa yapacaktır.

2019 yılında vizyona giren ve tarihin en yaramaz çocuğu olarak adını altın harflere yazdıran Oyunbozan full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Abigail izle adlı filmi de sitemizden izlemek isterseniz linke tıklayınız.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.