Sporbet

Renkli Penguenler 2019 full hd izle hayvan animasyon filmi

19-06-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Renkli Penguenler 2019 full hd izle hayvan animasyon filmi
919 defa izlendi

Normal penguenleri eriyen bir buzul tabakasında mahsur kaldıkları için görevlendirilen penguenlerin hayatlarının konu alındığı Renkli Penguenler full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 4.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Renkli Penguenler izle adlı film sinemalar da 54.478.858 kişi tarafından izlenmiştir.

Renkli Penguenler Türkçe alt yazılı izle

Renkli Penguenler Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Renkli Penguenler, çökmekte olan bir buzul tabakasında mahsur kalan penguenleri kurtarmakla görevlendirilen bir araştırmacının penguenlere yardımını konu olarak ele almaktadır. Galaksiler arası uzay araştırmacısı olan araştırmacının ilk görevi buzul tabakasında mahsur kalan penguenler kurtarmaktır. Küçük bir penguen çökmekte olan buzul tabakasında tek başına mahsur kalmıştır. Küçük penguenleri kurtarmak için uzak bir gezegendenden Dünya’ya gelmek zorunda kalan araştırmacı küçük penguenleri kurtarmak için elinden gelen her şeyi yapar. Ancak penguenlerim sayısı çok fazladır ve bu kadar fazlalık sonucunda penguenlerin hepsini kurtarmayı başarabilecek midir? Penguenlerin daha fazla gücü kalmamıştır aynı zamanda buzul tabakası çökmek üzeredir. Ne yapacağını onların hepsini nasıl kurtaracağını bilemeyen araştırmacı en sonunda bir taktik bularak penguenleri yavaş yavaş çıkarmaya başlar. Ancak tabaka yavaş yavaş çatlamaya başlar. Penguenler çok korkmaktadır. En sonunda hızlı bir şekilde bütün penguenleri kurtarmayı başaran araştırmacı görevini tamamlamayı başarmıştır. Bu durum sonucunda ise bir üst kademedeki görevine geçiş yapacaktır. Ancak buradaki penguenlerle vakit geçiren araştırmacı uzaydaki gezegene dönerken çok üzülür. Penguenler ise araştırmacıya büyük bir sevgi duymuştur. Penguenler kurtulduğu için güzel yaşamına tekrardan devam ederler. Araştırmacı ise onlar için büyük bir kahraman olarak kalır.

Özellikle Türkiye’de çocukların gelişimi ve yardım sever olması için izletilen Renkli Penguenler tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Terra Willy izle adlı filmi de BURAYA TIKLAYARAK sitemizden izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Renkli Penguenler 2019 full hd izle hayvan animasyon filmi "
  1. mehmet 11 Temmuz 2019, 22:34 -

    busitedeki filimlerher gün yenileniyormu

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.