Sporbet

Sahir Deep Web 2019 yerli korku filmi sansürsüz izle

30-04-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Sahir Deep Web 2019 yerli korku filmi sansürsüz izle
1.564 defa izlendi

Yerli bir korku filmi olarak karşımıza çıkan fakat bu sefer içerisinde CİN gibi öteki alem materyallerini bulundurmadan güzel bir korku filmi olan Sahir Deep Web sansürsüz izle adlı filmin bütçesi 3.000.000 Türk Lirası olarak açıklanmıştır. Sahir Deep Web izle adlı film sinemalar da 45.647.858 kişi tarafından izlenmiştir.

Sahir Deep Web tek part yerli korku filmi izle

Sahir Deep Web full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Melike ve Meltem çok yakın iki arkadaştır. Bir birlerini çok seven iki arkadaş her şeyini bir arada yaşar her anları birlikte geçer. Ancak Melike’ Meltem’i çok kıskanmaktadır. Meltem’in nişanlısına aşık olam Melike onların ilişkisini bir türlü kaldıramamaktadır. Bir gün fal baktırmak için falcıya giden Melike falcı tarafından çok kötü şeyler duyar. Kötü bir şey yapmaması gereken Melike nefsine hakim olamayarak büyücüye gider ve en yakın arkadaşıyla aşık olduğu çocuğu ayırmak için büyü yaptırır. Büyü yavaş yavaş etki gösterirken Melike’de korkular içerisindedir. Başına bir takım şeyler gelmesinden çok korkan Melike aşkı için her şeyi yapmaya razıdır. Bir gün hiç beklemediği bir anda Meltem ve sevgilisi ayrılır. Meltem hayata küsmüş bir şekilde tatile çıkmaya karar verir. Bir zaman sonra içinde bir yerlede onu yöneten birisinin olduğunu hissetmeye başlar. Be yapacağını bilemeyen Meltem korku dolu anlarından kurtulmak ister. Melike ise Meltem’den daha kötü günler geçirmektedir. Babası bir trafik kazası sonucunda hayatını kaydetmiştir. Yaptığı büyü onu adım adım korkuturken, Meltem’i güçlendirir. Meltem ise bu dönem içerisinde kendi tekrardan tanımaya başlar. En yakın arkadaşının yanında olan Meltem, Melike’nin babasının ölümüne kahrolur. Ancak korkutucu ve üzücü olansa Meltem’in bir hocaya giderek ona büyü yapıldığını öğrenmesidir. En yakın arkadaşı tarafından aldığı ihaneti öğrenen Meltem’in tepkisi ne olacaktır ?

2019 yılının şeytani varlıklar olmadan insanları korkutabilen ilk filmi olan Sahir Deep Web tek parça izle filmi sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Annabelle 3 izle adlı yabancı korku filmini de HD kalite de izlemek isterseniz BURAYA TIKLAYINIZ.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.