Sporbet

Saka Kuşu full hd izle 2019 Amerikan dram gerilim filmi

27-06-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Saka Kuşu full hd izle 2019 Amerikan dram gerilim filmi
936 defa izlendi

Annesinin öldürüldüğü müzeden intikam almak için müzeden paha biçilemez bir eser çalan çocuğun hayatının konu alındığı Saka Kuşu full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 2.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Saka Kuşu izle adlı film sinemalar da 4.379.345 kişi tarafından izlenmiştir.

Saka Kuşu 2019 Türkçe alt yazılı full seyret

Saka Kuşu Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, The Goldfinch, annesinin öldürüldüğü müzeden paha biçilmez muhteşem bir sanat eseri çalan bir çocuğun hikayesini konu ediyor. Theodore Decker babasını doğduktan hemen sonra kaybetmiş küçük bir çocuktur. Hayatı boyunca babasını görmek isteyen Theodore Decker onu göremeyeceğini bilsede bir şekilde hayalini kurmaktadır. Annesi Maria ise Theodore Decker’a çok düşkündür. Bir şekilde babasının yokluğunu arattırmamaya çalışan genç kadın oğluna hem anne hem de baba olmaya çalışmıştır. Geçimini bir müzede rehberlik yaparak sağlayan genç kadın oğlu için her şeyi yapmaya razıdır. Eşinden ona kalan tek şey Theodore Decker’dır. Bir birlerine kenetli bir şekilde yaşayan Theodore Decker’ın ve annesi Maria her şeyin üstesinden gelebilecek kadar güçlü olduklarını düşündükleri bir gün başlarına çok kötü bir olay gelir. Metropolitan Müzesi’nde çalışan genç kadın oğlunuda o gün oraya götürüp etrafı gezmesini ister. Her şeyin güzel geçtiği bir vakit müzeye bir saldırı düzenlenir. Bu saldırı sonrasında Theodore Decker’ın annesi Maria hayatını kaybeder. O sırada Theodore Decker müzeden en özel sanat eserini almıştır. Theodore Decker’ın annesinin ölümünden bu yana elinde kalan tek somut şey The Goldfinch’tir. Kafesine zincirlenmiş bir Saka Kuşu portresi olan The Goldfinch, Theodore’un hayatını yeniden düzene sokması için en büyük yardımcı olacaktır.

Bir evladın annesinin intikamı için göze aldığı tehlikelerin anlatıldığı Saka Kuşu tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Online Vahşet izle adlı filmi de sitemizden izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.