Sporbet

Şeytanın Kapısı 2019 İngiltere korku filmi tek parça izle

16-02-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Şeytanın Kapısı 2019 İngiltere korku filmi tek parça izle
2.052 defa izlendi

İngiltere tarafından yapılan nadir korku filmlerinden olan ve son derece korku sahneleri bulunan Şeytanın Kapısı tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 13.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Şeytanın Kapısı izle adlı film sinemalar da 1.638.905 kişi tarafından izlenmiştir.

Şeytanın Kapısı tek part seyret

Şeytanın Kapısı Türkçe dublaj izle adlı bu harika korku filminin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, küçük bir kasabada anne ve oğul sırra kadem basar. İnsanlar ne kadar onları arasada bir türlü bulup onlardan haber alamazlar. Ancak herkes onları bulmak için arayış peşindelerdir. Bir takım araştırmalar sonucunda ailenin şeytan kapısının önünde kayıp oldukları öğrenilir. İnsan şeytandan şüphelenselerde böyle bir şeyin imkansız olduğunu düşünürler. Bir anda bütün gözler kadının kocasına doğru yönelir. Herkes kadının kocasının cinnet geçirip oğlunu ve anneyi öldürdüğünü düşünür. Ancak babada dört gözle karısı ve evladını beklemektedir. Babanın hiç bir suçu yoktur. Bir süre sonra sırra kadem basan anne ve oğul aranmaktan vazgeçilir. Kasabaya yeni gelen Şerif bu olayı öğrenir. Anne ve oğulu tekrardan aramaya başlar. Herkes tekrardan onları aramak için yola koyulur. Aynı zamanda bu gizemli davaya yeni ajan Daria atanmıştır. Şerif Gruewell ve ajan Daria kafa kafaya vererek anne ve oğlun araştırmalarını yaparlar. İlginç şeylerle karşılaşan ikili ne olduğunu daha büyük bir merakla çözmeye çalışır. Herkes onların hayatını ve sırra kadem basmasının sebebini merak etmektedir. Bir gün şeytan kapısı hakkında bir fikir sahibi olurlar. Yüzyıllar öncesine kadar şeytan kapısının önünde iki tane çocuk vardır ve bir anda anne ve oğul gibi sırra kadem basarlar. O zamanlar aileleri onları ne kadar arasalarda bir türlü bulamazlar. Şerif ve ajan bu duruma el atarak anne ve oğulun kayboluşunun ruhlar ve şeytanlar tarafından olduğunu düşünür. Bunu tam olarak bir kanıta ulaştıramasalar da bundan emin olmaya başlarlar. İnsanlar şeytan kapısını yıkmaya ve oradaki şeylere bakmaya karar verir. Ancak herkesin çok dikkatli olması gerekmektedir. Çünkü oraya giden bir daha asla bulunamamaktadır.

Son zamanların en enteresan korku filmlerinden olan ve eleştirmenler tarafından tam not alan Şeytanın Kapısı full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Pan’ın Labirenti izle adlı filme de sitemizden göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " Şeytanın Kapısı 2019 İngiltere korku filmi tek parça izle "
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.