Sporbet

Sisters Biraderler 2019 Western filmi Türkçe dublaj izle

12-02-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Sisters Biraderler 2019 Western filmi Türkçe dublaj izle
1.289 defa izlendi

1950 yılının en büyük altın avcısını öldürmek üzere kiralık katil olarak tutulan Sisters Biraderler’ın en zor görevini beyaz perdeye aktaran Sisters Biraderler Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 17.900.000 dolar olarak açıklanmıştır. Sisters Biraderler izle adlı film sinemalar da 4.367.795 kişi tarafından izlenmiştir.

Sisters Biraderler full hd seyret

Sisters Biraderler tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, 1850’lerin Oregon’unda altın avcısı olan Herman Kermitt’i öldürmek üzere şöhretiyle nam salmış olan suikastçı Sisters Kardeşler Eli ve Caharli’ye onu öldürmesi için görev verilmiştir. Sister Kardeşlere bu görev verildiği zaman kardeşler pek fazla bunu ciddiye almamışlardır. Herman çok zeki bir adamdır ve şu ana kadar kimse onu öldürememiş hatta ve hatta yanına bile yaklaşamamıştır. Çok iyi bir altın avcısı olmasına rağmen ayrıyetten de çok çok iyi bir silahşör olması sebebiyle de dahaca ona silah doğrultulmadan karşısında ki kişinin işini bitirebiliyordur. Bu olay sayesinde ise Herman da millete karşı bir korku oluşturmuş ve ona yaklaşmamalarını sağlamıştır. Herman’ın suikastı için çok fazla kişiye gitmelerine rağmen bir çoğu bu işte başarısız olmuş bir çoğu ise korkularından dolayı kabul etmemişlerdir. Çünkü karşılarında kolay bir lokma yoktur. Herman aşırı zeki birisi ve çok da yetenekli bir silahşör olduğu için onu öldürmek için gelen herkes başaramadan geri dönmektedir. Herman bunun da kendisine verdiği özgüvenle birlikte çok rahat bir şekilde kasabalarda gezmeye ve dolaşmaktan hiçbir sakınca çekmeden yoluna her zaman devam etmektedir. Onu herkes tanıyor ve biliyordur onu görenler önceliğinde korksa da ona zarar vermeye kalkmayan birine zarar vermeyeceğini anladıkları için içleri rahat oluyor ve istedikleri gibi hareket ediyorlardır. Herman ama artık bir çok kişinin fazlasıyla canını sıkmıştır. Bu durum onlar için hiç hoş olmayacak durumlardır. Hepsi Herman’ın ölmesini istiyordur. Yapabilecekleri tek bir şey var idi o ise Sisters Kardeşlerle konuşup onları kiralamak. Sisters Kardeşlerinde namı bir o kadar duyulmuştur ve aldıkları suiskast işini hiçbir zaman yarım bırakmamışlardır. Ama bu onlar için ilk başta kolay gibi görünse bile, Herman’ın kolay lokma olduğunu düşünüp onu hafife almamaları gerektiğini düşünememişlerdir. Bu sefer Sisters Kardeşler için önlerinde çok uzun bir yol vardır. Sisters Kardeşler bu işi başarabileceklerinden emindirler ama nasıl yapabileceklerini düşünmektedirler. Herman’ın karşısına mı çıkıp onu öldürmelidirler yoksa gizli bir şekilde mi öldürmelidirler. Bundan tam olarak emin değillerdir. Yapabilecekleri şey ise öncelikle Herman’ın nerede olduğunu bulmak olacaktır. Herman sürekli olarak altın avcılığı yaptığı için bir sonra ki hedefini de belirlemiştir ve oraya doğru hareket edecektir. Sisters Kardeşlerde onun altın avcısı olduğunu düşünerek en çok ses gelen yere doğru gideceklerini ve Herman’ı bu şekilde bulabileceklerini düşünürler.

Western filmlerinin yıllarca yapılmıyor olmasından dolayı western film sevenlerinin yoğun ilgi gösterdiği Sisters Biraderler full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Kazablanka izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " Sisters Biraderler 2019 Western filmi Türkçe dublaj izle "
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.