Sporbet

Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit 2019 Türkçe dublaj izle

31-03-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit 2019 Türkçe dublaj izle
2.970 defa izlendi

İlk 3 serisinde baş rolünü Will Smith’in oynadığı fakat 4. serisinde Chris Hemsworth’un başrol de görev aldığı Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 19.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit izle adlı film sinemalar da 5.277.759 kişi tarafından sadece ülkemizde izlenmiştir.

Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit full izle

Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Ajan H dünyayı kötülüklerden arındırmak için elinden gelen en iyi şeyleri yapıp insanlığı kurtarmaya çalışıyordur. Onun için önemli olan şey dünyanın kötülüklerden uzaklaşıp rahat bir ortama oturmasıydı. Ajan H işinde çok iyidir ama bunu yapacağı zamanda çok rahat ve umursamaz davranıyordur. Onun çalışma yöntemi hayatı boyunca hep bu yönde ilerlemiştir ama tek başına takılıyordur. Tek başına sürekli bir şeyler yapıyordur ve ana karargahdan bunu tek başına yapamacağını ve yanına birinin verileceğini söylemiştir. Çünkü dünyanın tek başına kurtulamayacağını söylemiştir. Ajan H ise bunu kabul etmiştir zaten etmekten başka bir seçeneği de yoktur. Ajan M ise başka bir karargaha bağlıdır ve oranın başında kişi ise ona dünyayı kurtarmak görevini vermiştir ve bu yüzden Ajan H ile birlikte çalışacağını söylemiştir. Ajan M’de verilen görevi en iyi şekilde yerine getirmektedir. Ajan H kadar Ajan M’de işinde oldukça başarılıdır ve iki başarılı ajanı yan yana getirmişlerdir ve artık güvende olduklarını hissediyorlardır. Ajanların ikisininde aslında ortak noktaları çok fazladır ve ikiside birbirine bu yüzden çok kısa bir süre içerisinde ısınmıştır. Onlar için önemli olan şey dünyayı kurtarmaktır ve bu sefer ki düşmanlarının daha ileri düzeyde olduklarını bildikleri içinde kendileride ileri düzeyde aletlerle ve silahlarla ona karşı müdahale edecektir. Ajan H ve Ajan M ikiside çok normal görünse bile ikiside birbirinden tehlikeli birer kişilerdir aslında. Bu görevde hem birbirlerine güvenmeleri gerekmektedir hem de birlikte çalışmakları gerektiklerinin farkındadırlar ve bu yüzden de birbirlerini dinlemeye ve aralarında bir sorun oluşmamasını sağlamaktadır ikiside. Ajan ve Ajan M dünyayı karşılarında olan ileri düzeydeki düşmandan kurtarabilecekler midir?

Son zamanların en iyi ve en komik bilim kurgu filmlerinden olan Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Hellboy 3 izle adlı filmi de izlemek isterseniz BURAYA TIKLAYINIZ.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
2 yorum bulunmaktadır: " Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit 2019 Türkçe dublaj izle "
  1. Cem 9 Nisan 2019, 01:00 -

    Siyah giyen adamlar 4 filminde Will Smith yok ya bence çok fazla tutmayacak

  2. Haberturk 11 Ağustos 2019, 18:50 -

    Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit harika bir film olacak göreceksiniz.

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.