Sporbet

Stalker 2019 Türkçe dublaj izle Rusya bilim kurgu filmleri

31-05-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Stalker 2019 Türkçe dublaj izle Rusya bilim kurgu filmleri
1.305 defa izlendi

Dünya üzerine düşen bir gök taşı sonrasında insalığın son bulduğu düşünülürken bir anda ortaya çıkan Zone halkının yaşamını konu alan Stalker Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 16.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Stalker izle adlı film sinemalar da 4.647.859 kişi tarafından izlenmiştir.

Stalker tek part bilim kurgu filmi 2019 izle

Stalker full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Stalker’da, ismi olmayan bambaşka uzak bir gelecekte, bir yaşam düzeni içerisinde ve ismi olmayan bir dünyadayız. Bu dünyaya düşen bir göktaşı büyük tehdit sağlarken yaşamı yerle bir etmek üzeredir. Ancak dünyaya düşen göktaşı sayesinde Zone adında yeni bir yaşam alanı oluşmuştur. Bu bölgeden içeriye giren insanların tutkularının değişiceğine dair söylentiler vardır. Burada yaşayan güç insan zihni tarafından tam olarak hayal edilmesi zor olan güçteki bir varlıktır. Ancak Zone bölgesi önemli bir bölge olduğu için askerler tarafından korunur ve herkesin girebileceği bir yer değildir. Çoğu insan bu bölgeye erişebilmek istesede bir türlü başarılı olamaz. Çünkü buraya cesur Stalker’lar girebilmektedir. Bölgeye giren özel ve önemli kişilere ise onlar eşlik etmektedirler. Buraya girmesi mümkün olmayan bir çok insan vardır. Ne kadar çabalasalarda bir türlü içeriye kabul edilemezler. Çünkü onların merak ettikleri şey içeride ki güç değildir. Onlar tutkularının gelişeceğini düşünerek Zone bölgesine girmek isterler. Kolay kolay ise bu böyleye girebilecek özel kişiler bulunamamıştır. Ancak bir anda gerçekten içerdeki gücü merak eden insanlar çıkana kadar. Kahramanımız Stalker, ailesinin tüm itirazlarına ve karşı koymalarına rağmen bölgeye girmek isteyen bilimadamına ve yazara eşlik etmeye karar verir. Çünkü Stalker onlardan zarar gelmeyeceğini düşünerek Zone’yi göstermek ister. Ailesine karşı koyan Stalker bilimadamını ve yazarı içeri alarak burayı onlara gezdirir. Buraya girebilen ilk kişiler ise onlardır. Bilimadamı ve yazar Zone şehrini gördüğünde ise büyük bir hayranlık içerisinde kalmıştır. İlk defa böyle bir yerle karşı karşıya kalan ikili hayatları boyunca hiç bir zaman burayı unutamayacaktır.

Yok olduğu düşünülen dünya içerisinde yeniden hareketlilik kazandıracak olan bir toplumun yaşam mücadelesini konu alan Stalker tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Yıldızlara Doğru izle adlı filmi de BURAYA TIKLAYARAK sitemizden keyifle izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.