Sporbet

Stuber tek parça 2019 izle iki dost aksiyon komedi filmi

28-04-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Stuber tek parça 2019 izle iki dost aksiyon komedi filmi
1.728 defa izlendi

Çocukluktan beri öz kardeşten farklı olmayan ve hayatlarını devamlı birlikte geçiren iki kafadarın büyüdükten sonra yaptıkları soygunları anlatan Stuber tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 5.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Stuber izle adlı film sinemalar da 5.367.485 kişi tarafından izlenmiştir.

Stuber tek part izle

Stuber full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Stuber, Stu adında bir Uber sürücüsünün arabasına el koyulması sonucunda Vic adındaki dedektifin maceralarını anlatır. Vic, Stu’yu durdurarak peşine düştüğü adamı yakalamaya çalışır. Ancak adamı bir türlü yakalayamaz. Stu ise kendisine macera arayan bir adamdır. Dedektif Vic’e yardım etmeyi göze alarak bir takım maceralara adım atar. Stu, korkak, neşeli, dalgacı ve komik bir adamdır. Vic ise onun aksine sert, sinirli ve hiç bir şeyden memnun olmayan bir adamdır. Bu ikili bir birlerinden çok zıt kutupta olsalarda sanki ilk görüşte bir birlerine ısınmışlardır. Stu, Vic’i ne kadar sinirlendirsede yardımları ile bir şekilde bazı şeyleri düzeltmeyi başarır. Vic ise adamı bulmak için elinden ne geliyorsa yapmaktadır. Hala arayış içerisinde olan bu ikili katilden bir haber alamaz. Her yeri aramalarına rağmen adamın nereye kaybolduğu bilinemez. Vic bu durum sonucunda dahada sinirlidir. Stu ise neredeyse her şeyi gözüne yüzüne bulaştırır. Sonunda bu ikilinin ayrılma zamanı gelmiştir. Dedektif Vic’in katili kendisinin bulması gerekmektedir. Ama ne olurda olsun bu ikili her daim bir yerlerde karşılaşır. Stu ise tekrardan yardım etmek istediğini dile getirir. Vic bu durumda ne yapacağını bilmesede onunla bir katil aramanın zorlu olacağını düşünür. Ama yinede Stu’nun teklifini kabul eder. Dedektif Vic’in 2 gün içerisinde katili bulması gerekmektedir eğer bulamazsa işinden men edilecektir. Saatler sonrasında aradığı katili bulan Vic, Stu yüzünden her şeyi eline yüzüne bulaştırır.

2019 yılının en komik soygun filmlerinden olan ve izleyicileri kahkahalara boğan Stuber Türkçe dublaj izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman Les estivants izle adlı filmi de BURAYA TIKLAYARAK sitemizden rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " Stuber tek parça 2019 izle iki dost aksiyon komedi filmi "
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.