Sporbet

Suçlu 2019 danimarka aksiyon filmi full hd izle

03-05-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Suçlu 2019 danimarka aksiyon filmi full hd izle
1.285 defa izlendi

2019 yılında vizyona giren ve devlet tarafından kullanılan bir ajanın nasıl suç dünyasına bulaştığını beyaz perdeye aktaran Suçlu full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 15.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Suçlu izle adlı film sinemalar da 4.648.585 kişi tarafından izlenmiştir.

Suçlu 2019 Türkçe altyazılı izle

Suçlu Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Asger Holm, başarılı bir polis memurudur. Ancak bir takım sebepler dolayısıyla rütbesi masa başına indirilmiştir. Asger Holm, acil durum çağrısına bakmaktadır. Sıkıcı günler geçiren Asger Holm bir şekilde kendisine bir macera aramaktadır. Çünkü masa başında yaptığı görev onu bir hayli sıkmaktadır. Ancak bir gün gelen acil durum çağrısı Asger Holm’u zor bir duruma sokar. Asger Holm kaçırıldığını söyleyen bir kadın ile iletişime geçmiştir. Genç kadın bir takım tehlikeli adamlar tarafından kaçırılmış ve onların elinde tutsak kalmıştır. Ne yapacağını bilemeyen Asger bir şekilde o kadını kurtarmak ister. Kadınla konuşmak için çabalarken bir anda hat kesilir ve kadından haber alınamaz. Bu durum onu bir hayli tedirgin etsede genç kadını kurtarmak için elinden geleni yapacaktır. Ancak Asger Holm’un elinden hiç bir şey gelmez. Rütbesi masa başına indirildiği için polis istasyonunun dışına çıkması yasaktır. Polis istasyonunda bekleyip masa başında acil durum çağrılarına beklemek zorunda kalan Asger Holm sonucunda başka polis memurlarını gözü kulağı yapar. Genç kadını kurtarmak için çaba gösteren polis memurları hala bir iz bulamaz. Genç kadın çok zorlu bir dönem içerisine girmiş ve oradan bir türlü kurtulamayı başaramamıştır. Adamların tehlikeli olması ise onun öldürülebileceğine sonuç doğurmaktadır. Her geçen saniyede, dakika ve saatte zaman daralmaktadır. Genç kadının bir an önce kurtarılması gerekmektedir. Yoksa genç kadın kurtarılamadan hayatını kaybedecektir.

Son zamanların aksiyon filmlerine nazaran oldukça başarılı bir baş yapıt olarak karşımıza çıkan Suçlu tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Stuber izle adlı filmi de sitemizden izlemek isterseniz BURAYA TIKLAYINIZ.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.