Sporbet

Süper Ayı 2019 Türkçe dublaj izle Amerikan animasyon filmi

13-02-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Süper Ayı 2019 Türkçe dublaj izle Amerikan animasyon filmi
1.214 defa izlendi

Amerika’ya göç eden Japonlar tarafından kazandıkları paralar sonrasında yapılan bir animasyton filmi olan Süper Ayı Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 18.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Süper Ayı izle adlı film sinemalar da 15.848.986 kişi tarafından izlenmiştir.

Süper Ayı full hd izle

En iyi animasyon filmleri arasında bulunan Süper Ayı tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, baba ayı Dash, oğlu Zack ile birlikte vahşi doğada yaşamaktadır. Beraber baba oğul hayatlarının en mutlu gününü yaşamaktadırlar. Onlar için zaman o kadar güzel akıp geçiyordur ki farkına bile varamamışlardır. Belki de hayatlarının en güzel günlerini şu anda yaşıyorlardır ve daha sonrasında ise başlarına kötü bişey gelecektir bundan haberleri bile yoktur ama yine de o günlerini güzel geçirip eğlenebilmek için başka bir şeyi düşünmeden güzel ve mutlu mesut baba oğul yaşayıp gidiyorlardır. Sürekli beraber bişeyler yapıp sürekli beraber zaman geçirmektedirler. Vahşi doğa da baba sürekli olarak oğluna bişeyler öğretmektedir ve hayatıda yavaş yavaş oğluna aktarmaktadır. Onun için oğlunu da yetiştirmek ve tehlikelerden korumak ve korunmasını sağlamak çok önemlidir. Baba oğluna o kadar düşkündür ki onun için her şeyi göze alabilmektedir. Babası oğluna çok fazla değer vermektedir. Oğlunu o kadar seviyordur ki onu her zaman aldığı her yaradan sonra oğlunun canının çok yandığını düşünerek her zaman ona çok iyi bakmıştır. Oğlu için kendi hayatını feda edebilecek birisidir. Babanın ise en çok korktuğu şey avcılardır. Avcı sezonunun gelmesini hiç istememektedir çünkü oğlunun ne kadar yerinde duramayan birisi olduğunu biliyordur ve bu yüzden de avcı sezonunun gelmesini istemiyordur. Oğlunu tanıdığı için ve avcıların ne kadar acımasız olduğunu bildiği için ya onu öldüreceklerini düşünür ya da yakalayıp bir kafese koyup satacaklarını düşünür. En çok korktuğu şey ise budur. Bunu oğluna çok iyi bir şekilde anlatmıştır ama dahaca çocuk olduğu için tam olarak anlamamıştır. Bir gün korktuğun şeyin başına gelebileceği düşüncesi her zaman onu rahatsız etmiştir ama hiçbir zaman ise bu düşünceden kurtulamamıştır. Avcı sezonu açılmasına yakın babası tekrardan oğlunu uyarır ve dikkatli olmasını gerekirse ortalıkta bile dolaşmamasını söyler. Ama oğlu ise arkadaşlarına uyarak av sezonunda ortalıkta dolanır ve bir gün bir avcının hedefi haline gelir. Avcı çocuğu yakalayabilmek için sessiz bir şekilde hareket ederek düşebileceği bir tuzak hazırlar ve çocuk ise maalesef ki bu tuzağa düşer. Akşama çocuk babasının yanına gelmediği için baba telaşlanıp gece gece her yeri aramaya başlar ve oğlunun tüm arkadaşlarını ziyaret eder ama bir sonuç alamaz. Artık korktuğunun başına geldiğini anlamıştır. Oğlu avcılar tarafından kaçırılmıştır.

Çocuklar tarafından sinemalar da oldukça fazla izlenen ve pedagoglar tarafından tam not alan bir animasyon filmi olan Süper Ayı full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Rüzgarlı Vadi izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " Süper Ayı 2019 Türkçe dublaj izle Amerikan animasyon filmi "
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.