Sporbet

Tekne 2019 Türkçe dublaj izle İngiliz The Boat filmi

06-06-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Tekne 2019 Türkçe dublaj izle İngiliz The Boat filmi
1.605 defa izlendi

Bir grup arkadaşın aralarında bara toplayarak kiraladıkları tekne ile çıktıkları yolculuk sonrasına girilmemesi gereken sulara girmeleri ile başlarına gelen korkunç olayları konu alan Tekne Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 8.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Tekne izle adlı film sinemalar da 5.478.932 kişi tarafından izlenmiştir.

Tekne 2019 gerilim filmi fullhd izle

Tekne full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, teknesi ile ava çıkan bir balıkçı, yoğun bir sise yakalanınca yolunu kaybeder. Kendi olduğu yerden epeyce uzaklaşan balıkçı gittiği yerde Demir atılmış bir yelkenli görür. Başta yelkenliye gitmeyi düşünmesede yelkenlinin içerisinde birilerinin olduğunu düşünür ve yelkenlinin içine girerek etrafı kolaçan eder. Yaptığı şey iyilik olsada ona bu durum kötülük olarak geri dönecektir. Balıkçı etrafına bakarken kendi av teknesi kaybolmuştur. Burada kimsenin olmadığını gören adam teknesine geri dönüp kendi evine gidecekken bir anda teknesinin kaybolduğunu görür. Teknesinin nereye gidebileceğine dair hiç bir fikri yoktur ancak birilerinin ona oyun oynadığını düşünür. Teknesinin kaybolmasından sonra yelkenliği çalıştırmak isteyen balıkçı yelkenlininde bozuk olduğunu farkeder. Denizin ortasında yapayalnız kalan balıkçı ne yapacağını bilmemektedir. Tek beklediği kocaman denizin ortasında yardım edebilecek birileridir. Bu ise çok zordur. Denizin ortasında tek başına kalan adam buradan kurtulmanın umudu ile birlikte olsada kapana kıstırılmıştır. Balıkçı kamaramanın içine hapsedilir. Ne kadar kamaramanın içinden kurtulmaya çalışsada bir türlü kurtulamaz. Sanki birileri ona düşmanca oyunlar oynamaktadır. Başına gelenlere bir türlü anlam veremeyen balıkçı bir zaman sonra geminin çalıştığını anlar. Yelkenli bir yandan haraket ederken bir yandanda su almaya başlar. Bu balıkçı başına gelen olaylar sonucunda hayatta kalmak için büyük bir mücadele vermek zorundadır.

2019 yılında vizyona giren ve deniz konulu en iyi gerilim filmlerinden bir tanesi olan Tekne tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca 13. Cuma 2019 izle adlı filmi de BURAYA TIKLAYARAK sitemizden izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.