Sporbet

The Assassin’s Code 2019 full hd izle Suikastçilerin Şifresi filmi

10-04-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
The Assassin’s Code 2019 full hd izle Suikastçilerin Şifresi filmi
1.671 defa izlendi

Kendisine verilen bir suikast görevini başarı ile yerine getirdikten sonra kendisine sahip çıkmayan adamlardan intikam almanın peşine düşen bir seri katilin hayatının anlatıldığı The Assassin’s Code full hd izle adlı filmi bütçesi yapımcıları tarafından 16.800.000 Dolar olarak açıklanmıştır. The Assassin’s Code izle adlı film sinemalar da 56.785.990 kişi tarafından izlenmiştir.

The Assassin’s Code full tek part izle

The Assassin’s Code Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Zoe adındaki bir eski CIA ajanı, görevini bıraktıktan sonra emeklilik hayatını rahat bir şekilde ailesi ile geçirmek için bir sahil kasabasına yerleşir. Hayatının ve emeklilik yıllarının geri kalanını burada çocukları ve karısı ile rahat bir şekilde geçirmeyi hayal eden bu adamın hayalleri oldukça kısa sürecektir. Devletin çok gizli bir operasyondan dolayı yeniden ulaştığı bu adam, kendisine gelen ve devletin son teklif olarak lanse ettiği bu görevi de yerine getirmek için karısını ve çocuklarını yeni evlerinde bırakarak yollara düşer. Devletin kendisine verdiği görev Rus ajanının ortadan kaldırılmasıdır. Bu Rus ajan ortadan kaldırıldıktan sonra Zoe ve ailesine sahip çıkılacağı sözü verilir. Bunun nedeni ise öldürülecek olan ajanın aynı zaman da Rusya’nın en büyük mafyasının da lideri olması, bu adamı öldürecek kişi için işleri oldukça zora sokacatır. Rus ajanı öldürdükten sonra adamın ne kadar güçlü olduğunu tahmin edemeyen devlet, Rus ajanın katili verilene kadar ülke de başlayan terör eylemlerinin önüne geçemez. Sonunda Ajan Zoe’nin ailesi ile birlikte kaldığı yerin adresini Rus ajanın adamlarına verecek olan devlet, bu olayı öğrenen Zoe’yi de karşısına alınca oldukça büyük bir tehlike altına girecektir. Rus ajanlarla anlaşma yapacak olan Zoe’nin tek amacı devletinden intikam almak ve ailesini koruyabilmek olacaktır.

İntikam yemini etmiş bir katilin peşinde olduğu adamların korku dolu hayatlarını beyaz perdeye aktaran The Assassin’s Code tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca The Old Man and The Gun izle adlı filmi de sitemizden izlemek isterseniz BURAYA TIKLAYINIZ.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.