Sporbet

The Old Man and the Gun 2019 Türkçe dublaj izle suç filmi

04-04-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
The Old Man and the Gun 2019 Türkçe dublaj izle suç filmi
1.483 defa izlendi

Dünyaca ünlü bir soyguncu olan ve atıldığı 2 hapishaneden de kaçarak 70 yaşına gelmesine rağmen soygunlarına devam eden bir adamın hayatını anlatan The Old Man and the Gun Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 1.647.800 Dolar olarak açıklanmıştır. The Old Man and the Gun izle adlı film 5.684.954 kişi tarafından sinemalar da izlenmiştir.

The Old Man and the Gun tek part izle

The Old Man and the Gun tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Forrest Tucker, gelmiş geçmiş en iyi soygunculardan bir tanesidir. En iyi yaptığı iş ise budur. Kendisini durdurmak istediği sıralarda bile bu işten vazgeçemez. Bir gün arkadaşı tarafından polise ihbar edilir. Bunun sonucunda Forrest Tucker hapishaneye girer. Burada ne yapacağıma dair hiç bir planı yoktur. Günler, aylar, yıllar geçer yinede buradan çıkmayı başaramaz. Bir gün plan kurarak hapishaneden kaçmaya çalışır. Sonucu ise çok başarılıdır. Bütün polisler onu arasada kaçmayı ve saklanmayı çok iyi başarmaktadır. O kadar sene geçmesine rağmen yakalanmamayı ve hala soygunlarına devam etmeyi başarmıştır. Zekiliği ve kurnazlığı ile her şeyin üstesinden gelebilecek bir yapısı vardır. Polisler senelerce Forrest Tucker’ı aramış ancak onu bulmayı başaramamıştır. Forrest Tucker öyle bir saklanmaktadır ki kimse onun nerede kaldığını yaşadığını bile bilemez. Yıllar geçtiği için artık kimse onu aramaz. Bunun rahatlığı ile daha çok soygunlar yapmaya başlar. Ancak intikamını almayı asla unutmayacaktır. İş birliği yaptığı arkadaşı onu sattığından beri ondan intikam almak için elinden ne geliyorsa yapıp bir çok plan kurmuştur. Seneler geçsede Forrest Tucker’ın kini asla geçmez. Sonunda intikamını almayı başarır. Senelerdir her şey istediği gibi gitsede karşısına çıkacak çok büyük bir mesele onu yerle bir etmeye yetecektir. Beklemediği şeylerle karşılaşmasına çok az kalmıştır.

Son yılların en iyi suçlu filmlerinden biri olan ve hapishaneden kaçan bir soyguncunun hayatını anlatan The Old Man and the Gun full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Greta izle adlı birt kadının suçlunun filmini izlemek isterseniz BURAYA TIKLAMANIZ yeterli olacaktır.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " The Old Man and the Gun 2019 Türkçe dublaj izle suç filmi "
  1. cassandra17lina 1 Ağustos 2019, 14:03 -

    Old man diyince aklıma adult geliyor nedense 😀

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.