Sporbet

The Tower 2019 animasyon filmi Türkçe dublaj izle

18-04-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
The Tower 2019 animasyon filmi Türkçe dublaj izle
684 defa izlendi

Ölmüş babasının göklerden yeninde indirmek isteyen ve bunu başarmak için en büyük kuleye çıkması gerektiğine inanan bir çocuğun hayatının anlatıldığı animasyon filmi The Tower Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 4.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. The Tower izle adlı film sinemalar da 5.783.684 kişi tarafından izlenmiştir.

The Tower 2019 tek part izle

The Tower full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli kullanıcılarımıza kısaca bahsetmemiz gerekirse, sakin bir mahallede güzel ve sakin bir hayat süren bir aile vardır. Bu aile hayatı boyunca savaşlarla mücadele etmiş sonucunda çocuklarını kaybetmiştir. Ancak çocuğundan kalan en büyük maneviyatı oğlu vardır. Küçük torun mahallenin düzenini ve arkadaşlarını çok sever. Çok saygılı ve her zaman yüzü gülen küçük torun dedesine, annesi ve babanesine çok düşkündür. Bu mahallede ise en sevdiği şey dostuk, birlik ve beraberlikmiş. Tabiki yeşillikleride çok sevmektedir. Ancak bir gün küçük oğlan babasının nasıl öldüğünü merak eder. Büyüdükçe hayatını ve babasının geçmişini öğrenmek isteyen küçük oğlan elinden gelen her şeyi yapar ve bir gün gizli odanın anahtarını bulur. Babanesinin sakladığı her zaman kilitli olan bir kapı vardır. Küçük oğlan bu anahtarı gizlice alır ve odaya girer. Asker kıyafetleri, güzel fotoğraflar ancak bir çok ölü insanın resmi vardır. Dedesi yıllar öncesinde her şeyi tek tek çizmiştir. Küçük oğlan ise dedesi ve babasının geçmişini artık daha çok merak etmektedir. Çünkü tek istediği babasının savaş esnasında nasıl öldüğünü öğrenmektir. Babanesi ise küçük oğlanı gizli odada yakalar. Artık her şeyi küçük oğlana anlatma zamanı gelmiştir. Ne kadar istemesede küçük oğlan ısrarcıdır. Savaşı, yangınları, patlamaları, ölümleri ve babasınında bu savaşın içinde öldüğünü söyler. Dedesinin ise ne kadar büyük mücadeleler gösterdiğini öğrenir. Dedesine sadık olan küçük olan şimdi ona hayran bir duruma gelmiştir.

Son zamanların en iyi ve en dramatik animasyon filmi olarak ülkemizde yayınlanan The Tower tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Acemi Kaşifler Görevimiz Kocaayak izle adlı filmi de BURAYA TIKLAYARAK eviniz de sitemizden rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.