Sporbet

Troll Kuyruklu Macera 2019 Türkçe dublaj Norveç filmi izle

12-06-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Troll Kuyruklu Macera 2019 Türkçe dublaj Norveç filmi izle
835 defa izlendi

Taşa dönüşen babasını kurtarmak için sadece 2 günü olan küçük bir trollün maceralarını konu alan ve arkadaşları ile çabasını beyaz perdeye yansıtan Troll Kuyruklu Macera Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 4.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Troll Kuyruklu Macera izle adlı film sinemalar da 54.488.463 kişi tarafından izlenmiştir.

Troll Kuyruklu Macera 2019 Türkçe altyazı izle

Troll Kuyruklu Macera full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Trol prensi Trym’ın, babası Kral Grom’u kurtarmak için sadece 2 günü vardır. Trym, ailesi ile birlikte çok güzel bir hayat sürmektedir. Onlarla mutlu bir beraberlik geçiren Trym bir gün annesini kaybeder ve bunun acısıyla çok zor toparlanır. Ancak babası Grom oğlu Trym’yi hiç bir zaman yalnız bırakmaz ve onun her daim yanında olur. Grom kardeşi tarafından kaçırılır. Kardeşi Kral Grom’un kuyruğunu çalar. Trol prensi Trym ise babası ve kuyruğunu bulmak için büyük bir yolculuğa çıkar. Trym ve arkadaşları babasını kurtarmak için elinden ne geliyorsa yapmaya razıdır. Onun için en önemli şey babasıdır ve babasının başına gelen onca şeyin intikamını almak için elinden ne geliyorsa yapacaktır. Büyük ve zorlu maceranın sonunda babasını bulmayı başaran Trym çok mutlu olur. Ancak şuanda bir diğer yapması gereken şey çok farklıdır. Kuyruğu bulup babasına vermesi gerekmektedir. Çünkü babasının kuyruğu sihirli güçlere sahiptir. Bunu çalan amca ise bütün krallığı tek bir kuyrukla yok edebilecek güçtedir. Trym amcasından bunun intikamını sormak için tekrardan yola koyulur ancak amcası sanki sırra kadem basmıştır. Hiç bir yerde amcasını bulamayan Trym ne yapacağını bilemeden öylece arayış yapar. Sonunda amcasını bir kulübede bulan Trym ondan hem bu yaptıklarının hesabını soracak hem de kuyruğu gerçek sahibine verecektir. Ancak kuyruk bir türlü bulunamamıştır.

2019 yılında Norveç tarafından yapılan bir Kuzey’li filmi olarak karşımıza çıkan Troll Kuyruklu Macera tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Yeti Efsanesi izle adlı filmi de sitemizden izlemek isteyenler BURAYA TIKLAYARAK filme ulaşabilirler.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.