Sporbet

Uçan Halı ve Kayıp Elmas 2019 Türkçe fullhd izle

27-04-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Uçan Halı ve Kayıp Elmas 2019 Türkçe fullhd izle
1.306 defa izlendi

Uzun yıllardır Viking haricinde animasyon filmi yapmayan Danimarka’lıların ilk ve farklı konu da bir animasyon filmi olan Uçan Halı ve Kayıp Elmas Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 1.000.000 Euro olarak açıklanmıştır. Uçan Halı ve Kayıp Elmas izle adlı film sinemalar da 45.647.896 kişi tarafından Avrupa genelinde izlenmiştir.

Uçan Halı ve Kayıp Elmas Türkçe alt yazılı 2019 izle

Uçan Halı ve Kayıp Elmas tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Pjort’ta yaşayan küçük Hodja yaşadığı şehri ve arkadaşlarını çok sevmektedir. Hodja arkadaşları ile her gün tuhaf şeyleri arar. Bulduğu tuhaf ve benzersiz güzellikte şeyleri ise saklar. Hodja’nın tuhaf ve gösterişli şeylere her zaman bir merakı vardır. Bu merakını ise hiç bir zaman yenmemiş hatta daha güzellerini bulmak için elinden geleni yapmıştır. Küçük Hodja bir gün arkadaşları ile birlikte tekrardan arayışa çıkar. Çıktığı arayışta ise hiç beklemediği bir şeyle karşı karşıya kalır. Bulduğu eski püskü bir halının üzerine oturduğunda halının kıpırdadığını farkeder. İşte o zaman halının uçan bir halı olduğunu anlar. Uçan halı bulan küçük Hodja dünyayı gezmek için sihirli halıyı ödünç alır. Ancak onur sultanında gözü bu halıdadır. Sultan bu halıyı alabilmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Hodja ise bu sırada büyükbabasının istediği bir elması bulup ona getirmek durumundadır. Dünyayı gezmek gibi bir planı olan Hodja ilk olarak elmas arayışına çıkar. O sırada obur sultan küçük Hodja’nın peşine takılır. Hodja, yolda Smaragd adında bir kızla tanışır. Yeni tanıştığı arkadaşı ile birlikte amacına ulaşmaya çalışır. Aynı zamanda onur Sultanda halıyı ele geçirmek için planlar kurmaktadır.

Kaybolan bir elması bulmak için kız arkadaşı ile yola çıkan ve uçan halı ile gününü hızlandıran iyi kalpli bir çocuğun maceralarını konu alan Uçan Halı ve Kayıp Elmas full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Oyuncak Hikayesi 4 izle adlı filmi de izlemek isterseniz BURAYA TIKLAMANIZ yeterli olacaktır.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " Uçan Halı ve Kayıp Elmas 2019 Türkçe fullhd izle "
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.