Sporbet

Uslu Çocuklar 2019 full hd izle Amerika komedi yapımı film

03-06-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Uslu Çocuklar 2019 full hd izle Amerika komedi yapımı film
670 defa izlendi

Çocukluklarından beri birbirinden ayrılmayan arkadaşların büyüdükten sonra da hayatlarını aynı şekilde fakat diğer çocuklardan daha namuslu sürdürmelerini konu alan Uslu Çocuklar full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 5.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Uslu Çocuklar izle adlı film sinemalar da 6.859.064 kişi tarafından izlenmiştir.

Uslu Çocuklar full tek part 2019 izle

Uslu Çocuklar Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. 12 yaşında ki 4 erkek çocuğu bir gün okulu ekmeye karar verir ve o günlerini eğlence içerisinde geçirmeye karar verir. Aslında hedefleri güzel bir gün geçirip evlerine dönmesidir. Ancak macera dolu bir gün geçireceklerinden habersizlerdir. Okulu ekip gezmek için yola koyulan 4 afacan erkek çocuğu ortalığı tamamiyle birbirine katmakla başarılı olmuşlardır. Bir çok insanı çileden çıkarmaya sebep olan dört arkadaş herkesin çıldırmasını sağlar. Ancak gün boyunca komedi dolu maceralar geçirmişlerdir. Trafiği alt üst etmişler, herkesi birbirine katmışlar aynı zamanda polisleri bile peşlerinden koşturacak dereceye getirmişlerdir. Aileleri ise onların okuldaki yokluğunu anlamışlar ve çocuklarını aramaya koyulmuşlardır. Ailelerinin haberi olacağını düşünmeyen 4 arkadaş eğlencelerine hala devam etmektedir. İstedikleri kadar macerayla karşı karşıya kalsalarda bugünün tadını çıkarmaya devam ederler. Aileleri onlar için çok endişelenmiş ancak bir o kadarda okulu ektikleri için öfke dolmuşlardır. Polisler ise bu ortalığı karıştıran 4 çocuğun seçkin ailelerin çocukları olduğunu öğrenmiş daha sonrasında onları bulmak için yola koyulmuşlardır. Ancak küçük çocuklar polislerin onları yakalayıp karakola götüreceğini düşündüğü için kaçmaya devam etmiştir. Kaçarken bile her şeyi darmaduman etmişlerdir. Polisler belirli bir saat sonra 4 afacan erkek çocuğunu yakalayarak ailelerine teslim etmeyi başarmıştır.

2019 yılında genç insanların aşk hayatının nasıl olması gerektiğini gençlere beyaz perde de anlatan Uslu Çocuklar tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Tolkien izle adlı filmi de sitemizden BURAYA TIKLAYARAK keyifle izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.