Sporbet

Y Köyü 2019 yerli korku filmi tek parça izle

05-05-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Y Köyü 2019 yerli korku filmi tek parça izle
2.050 defa izlendi

Türkiye’de gerçek olan ve Cinlerin yaşadığı bir köy de kalan insanların başına gelen olayların beyaz perde de sinema filmi haline getirildiği Y Köyü sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 4.000.000 Türk Lirası olarak açıklanmıştır. Y Köyü izle adlı film sinemalar da 1.347.859 kişi tarafından izlenmiştir.

Y Köyü yerli korku filmi 2019 izle

Y Köyü tek parça izle adlı yerli korku filminin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, 4 arkadaş grubu okuldaki araştırma ödevini yapmak için Y köyüne giderler. Ancak bilinen efsaneye göre bu köye giren bir daha bu köyden çıkamaz. 4 arkadaş bu durumun sadece bir efsane üzerine kurulduğunu düşünerek köye gitmeye karar verir. Çekim yapmaya başlarken her şey çok güzel gider. Ancak artık herkesin içinde bir korku olacaktır. Çünkü cinler onların her daim yanındadır. Her şeyin normal gittiği bir vakit 4 arkadaş çekim için geldikleri köyde tuhaf sesler duyar. Başta aldırış etmeselerde yavaş yavaş kabusları başlar. Çekimlerinin bittiğini düşünerek yolculuğa çıksalarda köyden bir türlü geri çıkamazlar. Grupta ki tek kız olan Ada bir ana kayıplara karışır. Her yerde aransada Ada’ya bir türlü ulaşılamaz. Ne yapacaklarını bilemeyen arkadaş grubu sabah olmasını bekler ve köydeki bir hocaya giderler. Ancak hocanın anlattıkları sonucunda çekim için geldikleri köy onlara bir kabus hissi verir. Bir rüyadan uyanmak isteselerde bu bir rüya değiş gerçektir. Cinler artık onları hiç bir yere yollamayacaktır. Ada ise artık onların kabilelerinde esir tutulur. Ne yapacaklarına dair bir fikirleri olmayan arkadaş grubu köye geldiğine pişman olsada hiç bir şeyin dönüşü yoktur. İstedikleri kadar bağırsalarda seslerini kimse duymayacaktır. Gitmek için çok uğraşsalarda bu köyden gerçekten bir çıkış olmadığını anlayarak ölümü beklerler.

2019 yılının Cin filmlerinden olan ve konusunun büyülerden daha farklı olmasından dolayı insanlar tarafından oldukça sevilen Y Köyü full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Annabelle 3 izle adlı filmi de sitemizden izlemek isterseniz BURAYA TIKLAMANIZ yeterli olacaktır.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.