Sporbet

Yeni 13. Cuma 2019 full hd izle Efsane korku filmi geri geldi

02-06-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Yeni 13. Cuma 2019 full hd izle Efsane korku filmi geri geldi
1.720 defa izlendi

Efsanevi korku filmi serisi olan 13. Cuma filminin 2019 yılına uyarlanmış ve içerisinde tüm kötü yaratıkları barındıran bir korku filmi olan 13. Cuma full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 5.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. 13. Cuma izle adlı film sinemalar da 5.758.252 kişi tarafından izlenmiştir.

13. Cuma full tek part izle

13. Cuma Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Crystal Lake adlı bir kamp alanı vardı. Gençler yıllar boyunca burada kamp yapmıştır. Ancak bir zaman sonra oraya giden bütün gençlerin cinayete kurban gittiği görülür. Ne yapacağını bilemeyen polisler bu kamp alanını kapatarak gençlerin can sağlığını korumaya karar verir. Crystal Lake yıllar boyunca hizmete kapalı kalmıştır. Ancak bir zaman sonra her hangi bir sorun olmadığı düşünülerek kamp tekrardan hizmete açılmıştır. Ancak bu kampın tekrardan hizmete açılması işleri zorlaştıracaktır. Her şeyin bittiği düşünüldüğünü o anda aslında her şey yeni başlamaktadır. Çoğu genç buranın açıldığını duyunca kamp yapmak için yola koyulur. Güzel kızların olduğu ve yakışıklı erkeklerin olduğu bu kampta başta her şey çok güzeldir. Başlarına geleceklerden habersiz bir şekilde eğlencelerine devam eden gençler bir gece ansızın arkadaşlarının yokluğunu farkederler. Aralarındaki kız arkadaşlarından bir tanesi kayıplara karışmıştır. Her yerde genç kızı arayan gençler arkadaşının ormanda cesetini bulur. Polise ulaşmaya çalışsalarda bir türlü ulaşamazlar. Ormanda tehlikeli bir katil vardır ve bu katil herkesin sonunu hazırlar. Kaçmak isteselerde başaramayan gençler yavaş yavaş cinayete kurban gitmeye başlar ve aralarından bir çok kişi eksilmiştir. Yapacakları tek şey buradan kurtulmanın bir yolunu bulup katilden kaçmaktır. Ancak bu zamana kadar hiç kimse bu katilin ellerinden kurtulamaz.

Dünyadaki tüm korku filmlerindeki kötü yaratıkları içerisinde barındıran bir korku filmi olan 13. Cuma tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Malefiz Kötülüğün Gücü izle adlı filmi de sitemizden izlemek isterseniz BURAYA TIKLAMANIZ kafi olacaktır.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.