Sporbet

Yeşil Sokak Holiganları 1 Full Hd izle 2005 İngiliz Holigan Filmi

09-02-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Yeşil Sokak Holiganları 1 Full Hd izle 2005 İngiliz Holigan Filmi
1.116 defa izlendi

İngiltere’de iki taraftar grubunun çatışmaları arasına düşen bir Yanki’nin hayatının nasıl değiştiğini anlatan Yeşil Sokak Holiganları 1 full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 24.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Yeşil Sokak Holiganları 1 izle adlı film sinemalar da 156.895.905 kişi tarafından izlenmiştir.

Yeşil Sokak Holiganları 1 tek part seyret

Yeşil Sokak Holiganları 1 tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Onlar için sarhoş olmak ve dövüşmek hayatta başka yapabilecekleri ne vardı ki ? Onlar her zaman hayatları boyunca bunun peşinden gitmişlerdir. Hayatları boyunca başka bir şey düşünmeyip sadece ama sadece bunun peşinden giderek hayatları buna göre oturtturmuş ve her zaman da buna göre kendilerine yapabilecek şeyler bulmuşlardır. Sürekli içip içip sarhoş oluyorlar eğlencelerine bakıyorlarken içmedikleri zamanda bol bol dövüşerek bundan da bahisler yoluyla para kazanmaktadırlar. Kazandıkları para tekrardan ise alkole gitmektedir. Hayatları bir döngünün içindedir ve sürekli olarak bu hayat yolunda ilerliyorlardır. Çünkü bunun dışında başka bir işle en azından onlara göre diğer insanların yaptığı işlerle nasıl meşgul olunabileceğini başka ne yapabileceklerini bilmemektedirler. Hem bilseler bile başka bir şey yapamacakları da bellidir. Çünkü arkadaşları bile onlar gibi kendisi gibi olmayanlarla arkadaşlık kurmuyorlardır. Kafa yapılarının uyuşmayacağını düşünmekten de ve anında onlarla tartışıp onlarla kavga edebileceklerini düşündükleri için onlara pek fazla yaklaşmamaktadırlar. Hayatlarını günlük yaşıyorlardır ve onlar içinde bu hayatlarının her anını doya doya yaşayabilmektir. Belki de bu onlara verilmiş bir mucizedir ara ara ise bunları düşünmekten de kaçınmamışlardır. Ama bu durumdan ara ara sıkıldıkları da olmaktadır normal kişiler gibi olmayı da düşünüyorlardır. Ama nasıl olunabileceğini bilmedikleri içinde sadece düşünceleriyle kalıp icraate geçiremiyorlardır. Bir gün son derece zengin olan oda arkadaşını korumak zorunda kalmıştır. Ve onu koruyabilmek için bir suçu üzerine almak zorunda kalır. Amerika’nın en iyi üniversitesinden Harvard’dan atılmak zorunda kaan Matt artık daha fazla da orada duramayacağını bildiği için İngiltere’de yaşayan ablasının yanına gitmeyi ister. İngiltere’ye gitmesiye hayatı baya bir değişecektir ama Matt bunun farkında bile değildir dahaca. Londra’da yeni arkadaşlar bulacaktır ve bu arkadaşlıkları ona göre baya iyi yerlerde olan insanlardır. Yeni tanışacağı arkadaşları West Ham United’ın ünlü taraftar grubu olan GSE’nin önde gelen üyelerindendir. Matt’in ise gazetecilik okuduğunu dahaca bilmemektedirler.

Kendisini İngiltere’nin en büyük taraftar grubunun liderinin en yakın dostu bulan bir Amerika’lı gencin yaşadıklarını anlatan Yeşil Sokak Holiganları 1 Türkçe dublaj izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarka eklenmiştir. Ayrıca Ben Robot izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Yeşil Sokak Holiganları 1 Full Hd izle 2005 İngiliz Holigan Filmi "
  1. yusufgrknn 10 Şubat 2019, 12:11 -

    Yeşil sokak holiganları izlenmediyse tabi

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.