Sporbet

Zerkalo 2019 Rusya biyografil filmi Türkçe dublaj izle

08-06-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Zerkalo 2019 Rusya biyografil filmi Türkçe dublaj izle
623 defa izlendi

Rus’lar tarafından yapılan bir biyografi filmi olan ve ülkenin en güzel sanatçısı olarak tabir edilen Margarita Terekhova’nın baş rolünde oynadığı Zerkalo Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 15.000.000 Ruble olarak açıklanmıştır. Zerkalo izle adlı film sinemalar da 54.764.969 kişi tarafından izlenmiştir.

Zerkalo Türkçe alt yazılı 2019 izle

Zerkalo tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Rusya’da yaşayan bir aile savaşın ortasında kalmıştır. Bu savaş için büyüm bir mücadele verilip toprakların bir şekilde kurtarılması gerekmektedir. Kadınlar ve çocukların başına bir şey gelmemesi için herkes elinden ne geliyorsa yapacaktır. Savaşa katılanlardan biriside Komutan Alex’dir. Komutan ailesini arkasında bırakıp her ne pahasına olursa olsun savaşı kazanmadan geri dönmemeye yeminlidir. Karısı ve oğlu onu büyük bir hasretle bekleyecektir. Evlerde saklanan kadınlar ve çocuklar bu savaşı görmemelidir. Sonunda ise büyük bir savaş meydana gelmiştir. Rusya bu savaştan başta zararlı çıksada sonrasında her şeyi toparlamaya güçleri yetmiştir. Karşıdaki düşmanların kurduğu plan çok tehlikeli ve düşmanı alt edecek bir şekilde olsada Ruslar onların karşısında eğilmemek ve yenilmemek için elinden ne geliyorsa yapmaya hazırdır. Onlarında bir planı vardır ancak karşıdaki düşmanların ki kadar büyük bir plan değildir. Daha güzel bir plana ihtiyaçları vardır. Alex sonunda zekası ile onların kat kat üstünde bir plan kurar ver herkesi alt edecek bir taktik uygular. Karşıdaki düşmanlar neye uğradığını anlamasada bir anda gelen güç onları şaşırtmaya yetmiştir. Alex’in kurduğu bu plan ve askerlerin gücü sonucunda her şey güzel gitmiş ve Ruslar bu savaşı kazanmayı başarmıştır. Herkes ailelerine dönmüş, Alex ise onu bekleyen karısı ve oğluna büyük bir sürpriz yapmıştır. Alex ve diğer askerler ailesine ve kendisine verdiği sözü tutmuş ve daha huzurlu bir hayat sürdürmek için çabalarını sürdürmüştür.

Bir kadının hayatında yaşadığı aşklar sonrasında başına gelen dramatik olayları konu olarak beyaz perdeye aktaran Zerkalo full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Panoptik izle adlı filmi de BURAYA TIKLAYARAK sitemizden keyiflice eviniz de seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.