Sporbet

Vox Lux 2019 Türkçe dublaj izle Müzikal film serileri

02-07-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Vox Lux 2019 Türkçe dublaj izle Müzikal film serileri
328 defa izlendi

Aileleri ile birlikte geçirdikleri trafik kazasından kurtulan 2 kız kardeşin bu acıya dayanarak yaptıkları bir şarkı ile bir anda dünyaca ünlü olmalarını konu alan Vox Lux Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 5.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Vox Lux izle adlı film sinemalar da 5.484.955 kişi tarafından izlenmiştir.

Vox Lux 2019 Türkçe alt yazı izle

Vox Lux full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Genç kız kardeşler büyük bir trajediden kurtulmuşlardır. Celeste ve Eleanor bir birlerine çok bağlı olan iki kız kardeştir. Her anları birlikte geçen genç kızlar çocukluktan beri sadece birlikte zaman geçirmişler ve aralarına kimseye almamışlardır. Eleanor ise çocukluktan beri şarkı sözleri yazmaktadır ve onları besteler. Ancak bu şarkı sözlerini kimsenin okumadına izin vermez. Kardeşi Celeste’ye bile göstermeyen Eleanor hayatının en önemli şeylerini ve hissettiği her şeyi küçük bir deftere şarkı sözü olarak yazmaktadır. Eleanor’un aksine Celeste’nin sesi çok güzeldir ve her zaman büyük bir şarkıcı olmanın hayaliyle tutuşur. Sonunda ise iki kardeş bir olarak Celeste’nin hayalini gerçekleştirmek için uğraşır. Celeste, kız kardeşi Eleanor’un yazdığı şarkı sözlerini kullanarak şarkı söylemeye başlar. Sadece deneme yanılma yöntemi ile müzik yapan genç kardeşlerin başına beklenmedik bir olay gelir. Kız kardeşler ailelerinin anma töreni sırasında, başlarına gelen felaketten esinlenerek çok büyük bir müzik yapmaya karar verirler. Bu durum Celeste’nin bir anda şöhret olmasına fayda olur. Genç Celeste şarkı sözü yazarı kız kardeşi ve menajeri sayesinde büyük bir ün sahibi olur. Pop yıldızı olmayı başaran Celeste hayallerine kavuşmanın mutluluğunu yaşar. Ancak bir gün Amerika’ya yapılan bir terör saldırısı sonucunda Celeste yeni bir statüye ulaşır. Aradan yıllar geçer ve 2017’ye gelindiğinde Celeste artık 31 yaşındadır ve genç bir kızı vardır. Skandallarla dolu kariyeri olam genç kadın yeni bir sayfa açma yönünde ilerlemektedir.

Müzikal bir film olarak karşımıza çıkan ve içerisin de dram senaryoları da bulunduran Vox Lux tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da En Sevdiğim Kumaş izle adlı filmi de sitemizden izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.