War Dogs Full Hd izle – Vurguncular Türkçe Dublaj 2017 Filmi

07-07-2018

Sorun Bildir
Film Bilgileri
War Dogs Full Hd izle – Vurguncular Türkçe Dublaj 2017 Filmi
2.609 defa izlendi

Amerika’nın dünyadaki devletleri yada teröristleri nasıl silahlandırdığını ve ardından bu devletlere bahaneler bularak nasıl savaş açtığını konu alan Vurguncular Türkçe dublaj izle filmi 16.000.000 dolar harcanarak çekilmiş bir filmdir. Vurguncular izle adlı film 12.387.326 insan tarafından sinemalar da izlenmiştir.

 

Vurguncular tek part izle

 

Filmin konusunu kısaca ele almamız gerekirse, 20’li yaşlarında hayatlarında büyük bir atılım yaparak küçük bir devletin vatandaşlığını alan Hill ve Teller adlı iki arkadaş, buradan silah ticareti için yapılan ihalelere katılmaya başlarlar. Kısa zaman içerisinde aldıkları ihaleler ile birlikte büyük paralar kazanan bu iki kafadar, aynı zaman da Amerika’nın dünya devletlerini nasıl kandırdıklarını da anlarlar. Bu durum karşısında oldukça sinirlenen iki arkadaş bir daha Amerika ile birlikte silah ticaretine girmeme kararı alırlar. Bir gün Afganistan için yapılacak olan bir ihaleye katılan bu iki kafadar ihaleyi kazanınca çok mutlu olurlar. Fakat sadece 400 Milyon Dolarlık silah ayarlamaları gerektiğini anladıkların da bu işin altından kalkamayacaklarını anlarlar. Hemen başka devletlerden yardım isteyen bu arkadaşlar, hiç bir şekilde yardım bulamayınca mecburen Amerikan Hükümeti’ne baş vurmak zorunda kalırlar. Çalışmama kararı aldıkları Amerika ile son bir iş içerisine girdiklerinde ise bu işi rahatlıkla hallederler. Fakat Bu olayın ardından Amerika’da 11 Eylül saldırılarının olması ve binlerce insanın ölmesi, ardından Amerika’nın Afganistan’a El-Kaide’ye saldırıyoruz adı altında savaş açması bu iki arkadaşı çok üzer. Bu savaşın başlama sebebi olarak kendilerini görmesi ise bu insanların artık ihalelere girmeme kararı almasına sebep olur. Kendilerini yakından takip eden rakipleri ise savaşı başlatan köpekler adı altında bu iki kafadara dava açacaklardır. Vurguncular tek parça izle adlı film de binlerce insanın ölümüne sebep olduğunu düşünen bu arkadaşlar intiharın eşiğine geleceklerdir.

 

2017 yılında insanları bilgilendirmek amaçlı yapılmış bir film olan ve Amerikan Hükümeti’nin oldukça eleştirisine maruz kalan Vurguncular full hd izle adlı film sitemize tek parça ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filmle benzer bir film daha izlemek isterseniz Kardeşlik adlı dram filmimize de göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " War Dogs Full Hd izle – Vurguncular Türkçe Dublaj 2017 Filmi "
  1. petersgate_tap 4 Mart 2019, 11:16 -

    Bu film bana oldukça ilginç geliyor. War dogs ne demek bu arada ?

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.