Sporbet

Whiplash 2014 Türkçe Dublaj izle Dram Konulu Amerika Filmleri

02-01-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Whiplash 2014 Türkçe Dublaj izle Dram Konulu Amerika Filmleri
695 defa izlendi

Çaldığı bateri konusundan son derece iyi olan ve öğretmeni tarafından keşif edildikten klısa bir süre sonra tüm dünya tarafından konuşulan bir gencin hayatının anlatıldığı Whiplash Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 12.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Whiplash izle adlı film sinemalar da 1.763.790 kişi tarafından izlenmiştir.

Whiplash tek parça hd kalite izle

Müzikal bir film olan Whiplash tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, İsmi çok popüler ve disiplinli olan Shaffer’da okuyan 1. Sınıf öğrencisi Andrew Neiman okulundan çok memnundur. Müzik öğrencisi olan bu genç çocuk hırslı bir bateristtir. Bateri çalmak onun için hem çok önemli hem de onun yeteneğindeki ortaya koyan bir alettir. Aynı zamanda seside güzel olan Andrew Neiman geleceğinin güzel olacağını sesine değil baterisine borçludur. Onun hayatında ailesinden sonra en önem verdiği kişi hocasıdır. Hocası onun bu yeteceğini farkedip bateriye yönetmiştir. Hırsı ve yeteneği sayesinde geleceğinin çok güzel olacağımı ve çok iyi bir müzikçi olacağını hocaları dair herkes bilmektedir. Ders notları yüksek bir öğrenci olsada kendisini bu bölüme adadığı için müzikçi olmak istemektedir. Hayali ise ilerde efsane sanatçıların arasına girmek istemesidir. Onun için en iyi şey merhametinin olmasıdır. Gücü ve kulağı ile her işin üstesinden gelecektir. Günün birinde Neiman’ın yeteneği Fletcher tarafından farkedilir. Fletcher, Neiman’ı çalıştırmak ister. Bunu duyan Neiman çok mutludur ve hayalini kurduğu günün bugün olduğunu hissetmektedir. Fletcher tarafından farkedilen Neiman okulun orkestrasına alınır. Orkestraya giren Neiman ve orkestra grubu konsere çıkarlar. Bu konser sayesinde tamamiyle keşfedilen Neiman büyük bir ün kazanmıştır. Aynı zamanda Fletcher ve Neiman arasında büyük bir öğrenci öğretmen bağı oluşur.

Son zamanlar da yapılan en iyi müzik filmi olan ve müziğe gönül verenlerin büyük bir keyifle izlediği Whiplash full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Barfi Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur izle adlı filme de sitemizden göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.