Sporbet

Yağmur Adam 1989 Full Hd izle Genç Adamlar Dramatik Filmi

10-01-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Yağmur Adam 1989 Full Hd izle Genç Adamlar Dramatik Filmi
655 defa izlendi

Otizm’li insanların hayatlarının nasıl normal insanlar gibi olabileceğini konu olarak insanlara anlatan Yağmur Adam full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 9.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Yağmur Adam izle adlı film sinemalar da 1.768.389 kişi tarafından izlenmiştir.

Yağmur Adam tek part seyret

Hasta olan insanların da bizler gibi olabileceğini anlatan Yağmur Adam Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Charlie, zengin bir ailenin tek erkek çocuğudur. Bu zamana kadar her dediği yapılan, istediği her şeye hemen sahip olan bencil ve ukala bir çocuktur. Charlie hayatı boyunca kendisinden başka kimseyi düşünmemiş sadece kendi istedikleri olsun istemiştir. İnsanlar onu her zaman kendilerinden bir üst seviyede tutmuş parası yüzündense en gözde kişi ilan etmişlerdir. Charlie yıllar sonra ithal bir araba galerisi açar. Bu galeride olan arabaların çoğu hem çok güzel hemde büyük bir derecede pahalı markalardır. Ancak Charlie işinede sahip çıkmayan babasının parasını yemeye devam eden bir adam olmaya devam eder. Babası ise bir o kadar mütevazi ve tutumlu bir adamdır. Bugünün yarınını her zaman düşündüğü için bugünlere gelmiştir. Bir süre babasıyla görüşmeyi kesen Charlie babasının öldüğünü öğrenir. Ölümünü öğrendiği sırada ise mirası sorar. Babası ise mirası oğluna değil bir vakıfa bırakmıştır. Bunu öğrenen Charlie sinirle babasının mirası bıraktığı vakıfa gider. Gittiği yerin engelliler okulu olduğunu öğrenir. Başta bu durumdan memnun olmasada onlarla vakit geçirdikçe hayatın daha anlamlı olduğunu anlar. Kalbinde bir yerlerde ilk defa o sevgiyi hisseder. Bir gün Charlie engelliler okulunda dilsizler sınıfına girer. Orada gördüğü bir kıza ilk görüşte aşık olur. Ancak kız ne konuşabiliyor nede duyabiliyordur. Kızın güzelliğine tutulan genç adam onunla konuşabilmek için beden dili eğitim alır. Bir anda genç kız onun her şeyi olur. Hayatın ne kadar anlamlı olduğunu bu kızdan sonra anlayan Charlie babasının yaptığı şeyin ne kadar iyi bir şey olduğunu anlar. İnsanlara yaptığı bu çaresiz çocuklara bulunduğu para yardımı ile bütün ihtiyaçları karşılanacak belkide bu zamana kadar hayal edeceklerinden dahada güzel şeyler olacaktır. Babasının ise Charlie’den tek bir isteği vardır. Oda hayatını düzene sokup buradan birisiyle evlenmesi aynı zamanda bu okulu satın alarak oğlu Charlie’ye bırakmıştır. Charlie ise bir zaman sonra aşkın konuşarak değil hissederek olabileceğini anlar. Onların en büyük şansı Engelsiz bir aşkları olmasıdır.

İki kardeşin hastalıklı olmasına rağmen ve zıt karakter sahibi olmalarına rağmen hayattaki komik olaylarını beyaz perdeye aktaran Yağmur Adam tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Diğerleri izle adlı filme de sitemizden göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.