Sporbet

Yağmur Altında Türkçe Dublaj izle – Amerikan Komedi Filmi 1952 Yapımı

21-12-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Yağmur Altında Türkçe Dublaj izle – Amerikan Komedi Filmi 1952 Yapımı
602 defa izlendi

Oldukça zor zamanlardan geçen 3 arkadaşın bir müzik grubu kurmak için nasıl çaba sarf ettiklerini ve ne sıkıntılar çektiklerini beyaz perdeye yansıtan Yağmur Altında Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Yağmur Altında izle adlı film sinemalar da 12.871.584 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Yağmur Altında tek part seyret

 

Son zamanların en iyi müzik filmi olarak karşımıza çıkan Yağmur Altında full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Film müzikal, romantik ve komediden oluşan bir türde yapılmıştır. Filmde bol bol müzikal olup o müzikalde yer alan kişilerin gösterilerini gösterirler. O müzikal içinde 3 arkadaşın 2 erkek birisi kadın olan kişilerin hayatlarının nasıl birleştiğinden ve neler yaşadığından bahseder. Müzikali heryerede yapmışlar ve iyice tanınan bilenen bir müzikal haline gelmiştir. Bu yönde devam ederler. 3 arkadaşımız bu müzikal dönemi boyunca daha yakın bir hale gelmiştir ve kıza karşı birisinin hisleri değişmiştir. Bunu arkadaşına anlatmayı çok istemiştir ama o da kıza anlatır diye bir türlü anlatamamıştır. İçinde tutmuştur ve uzun bir süre boyunca bunu gizli tutmuştur. Hal ve hareketlerinden kıza karşı olan duyguları çok net bir şekilde açık olsa bile yine de bunu itiraf edememektir. Kızın karşı ne hissettiğini bilmemeside bunun için daha fazla üzülmesi ve canını sıkmasına yol açar. Kız ise ona karşı bir şeyler hissediyordur ama o da yaklaşmıyordur çünkü çocuğun ona karşı yaklaşımını yakın arkadaşı olarak gördüğü için başka bir anlam yükleyemiyordur. İkisi de birbirine karşı boş değildir ama yapabilecek tek şeyleri bunları olabildiğince gizli tutmaktır. Aslında ikisi de birbirini kaybetmek istememektedir ve bu yüzden birbirlerine karşı bu konuyu açmamaya çalışırlar. Zamanla beraber geçirdikleri vakit sayesinde birbirlerine olan hisleri artmıştır ve git gide daha fazla duyguları yoğunlaşmaya başlamıştır. En sonunda bir müzikal sonun da çocuk artık içindekileri tutamayacak duruma başlar ve kızın yanına gider. Tam söyleyecekken yanına kızın yanına gelen diğer ekip arkadaşları yüzünden yine bir şey diyemeyerek oradan ayrılır ve gider. Kızın aklı onda kalsa bile yapabilecek bir şeyi yoktur mecburen daha sonra sormak zorunda kalmıştır. Aradan zaman geçer ve çocuk müzikalden sonra bir süre yalnız kalmak istediği için kimseyle konuşmak istemez. Bu yüzden herkesten uzak bir yere gider ve günlerini orada geçirmeye başlar. Ona arkadaşı ulaşamayınca kıza söyler ve kız ona ulaşıp ona haber vereceğini söyler. Kız çocuğu arar evine gider ama orada bulamayınca hüzün içinde kalır. Ne olduğunu ve nerede olduğunu bir türlü bilmiyordur. Oturup düşünmeye başlar ve aklına daha önce çocuğun, kızı götürdüğü kendi kişisel yeri olan yere gidebileceğini düşünür ve oraya gitmeye karar verir. Eğer orada da bulamazsa daha da fazla bir şey yapamayacaktır. Oraya gider ve kapıya tıklamadan önce camdan bakar çocuğun içeride olduğunu görür ve kapıya giderek zile basar. Çocuk ilk başta onu görünce çok şaşırmıştır bir süre geçtikten kendine geldikten sonra içeri almadan konuşmak istemediğini ve yalnız kalmak istediğini söyleyerek kapıyı kapatır. Çocuk kendine geldikten sonra müzikale döner ve kaldığı yerden devam eder. Çocukla kız en sonunda birlikte mutluluğa ulaşabilecekler midir?

 

Efsane bir müzik grubunun kurulurken nasıl zorlu yollardan geçtiğini beyaz perdeye aktaran fe eleştirmenler tarafından oldukça beğenildikten sonra boxset filmler arasına giren Yağmur Altında tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Cennetin Rengi izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.