Sporbet

Yanımda Kal 2018 Yerli Aşk Romantik Filmleri Sansürsüz izle

16-11-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Yanımda Kal 2018 Yerli Aşk Romantik Filmleri Sansürsüz izle
4.105 defa izlendi

Dag 1 filmi ve Dağ 2 filmi ile büyük ün kazanan Çağlar Ertuğrul ve Meriç Aral’ın baş rollerini paylaştığı ve yerli bir dramatik aşk filmi olarak karşımıza çıkan Yanımda Kal full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 3.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Yanımda Kal izle adlı film sinemalar da 3.784.805 kişi tarafından izlenerek büyük bir beğeni toplamıştır.

 

Yanımda Kal 2018 aşk filmi seyret

 

Yanımda Kal sansürsüz izle adlı bu mükemmel dramatik aşk filminin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, oldukça zengin bir ailenin çocuğu olarak şirketin başına geçen ve son derece güzel bir hayat yaşayan Emir Kurt adındaki bir delikanlı, sabah spor yaptığı sıra da girdiği parkta yanlışlıkla çimlere basacak iken bir kız tarafında uyarılır. Kendisini uyaran kızın köpeği ile parkta takıldığını gören ve ilk görüşte kıza karşı yoğun duygular beslemeye başlayan bu delikanlı parkta bir tur daha attıktan sonra kızın yanına gider ve tanışmak ister. Delikanlının yakışıklılığından oldukça etkilenen Zeynep adındaki bu kız elini uzatan delikanlının elini sıkarak adını söyler. Bu andan itibaren büyük bir aşk yaşamaya başlayan bu ikili, hayatlarını düzene sokmak için kendilerine kurallar yazarlar. 10 kural Emir ve 10 kural Zeynep olmak üzere hayatlarını düzene sokacak ve yapılması zorunlu olan kuralları tek tek her hafta bir tanesini birbirlerine söylemeye başlarlar. Bu kurallar sayesinde birbirlerine daha da yakın olan ve çok güzel aşk yaşamaya başlayan bu ikili sonunda evlilik kararı alırlar. Emir’in evine taşınarak delikanlı ile yaşamaya başlayan Zeynep bir gece rahatsızlanınca hemen erkek arkadaşı ile birlikte hastahaneye gider. Hastahane de tedavisi olmayan bir hastalığa yakalandığını öğrendiğinde ise hayatı alt üst olacaktır. Her ne kadar zengin bir delikanlı olsa da kız arkadaşı için elinden bir şey gelmeyen Emir kendisini alkole verince iş yerindeki durumlar da kötüye gitmeye başlar. Bu durumu fark eden Emir’in babası ise işlerin başına yeniden geçecek ve oğlunun kız arkadaşının başındaki sıkıntıyı öğrendiğinde ise Amerika’dan en deneyimli doktorları getirecektir. Bir umut ışığı yeşerdiğinde ise ikili hayatlarının en güzel haberini almışcasına mutlu olacaklardır.

 

Ülkemiz yapımcıları tarafından yapılan ve 2018 yılının en iyi dramatik romantik filmleri arasına adını altın harfler ile yazdıran Yanımda Kal tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Zoe adlı filmi de izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Yanımda Kal 2018 Yerli Aşk Romantik Filmleri Sansürsüz izle "
  1. Cabbar 1 Haziran 2019, 20:42 -

    Güzel film

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.