Yaşamın Kıyısında İzle Full Hd 1080p – Dram Filmleri (2017)

17-02-2018

Sorun Bildir
Film Bilgileri
Yaşamın Kıyısında İzle Full Hd 1080p – Dram Filmleri (2017)
2.949 defa izlendi

2016 Amerikan yapımı olan dram filmi Yaşamın Kıyısında (Manchester By The Sea) 3 Şubat 2017 tarihinde vizyona girmiştir. 135 dakika süren film Yaşamın Kıyısında izleyicilerden online olarak aldıkları puanlarla puan ortalaması 7,3 olmuştur. Puan ortalamasına bakıldığında film başarılı filmler arasında bulunmaktadır. Yönetmenliğini Kenneth Lonergan’ın yaptığı Menchester By The Sea izleyenleri filmden memnun kalmış olacak ki film ortalaması ortalama filmlerin oldukça üzerinde bir puana sahiptir. Film senaristliğini de yönetmenliğini yapan Kenneth Lonergan yapmış ve yapımcılığını ise Matt Doman ve Laurence Back yapmıştır.

 

Film konusu itibariyle de oldukça ilgi çekici ve dram dolu bir filmdir. Casey Affleck filmde başroldedir. Lee Chandler karakterine can veren Affleck bir kapıcının dram dolu öyküsünü anlatmaktadır. Kendi halinde olan bu adam yalnızca maddi sıkıntılar değil aynı zamanda psikolojik sıkıntılarda geçirmektedir. Boşanmıştır ve boşanması onu derinden sarsmıştır. Bir gün ağabeyi kalp krizi geçirir ve bunun üzerine yıkım geçiren Chandler memleketine, deniz kenarındaki küçük kasabasına geri dönmektedir. Ancak memleketine vardığında abisinin hayatını kaybettiğini öğrenir. Bu onun için zaten çok büyük bir şokken bir de ağabeyinin oğlunun vasisi olarak tayin edildiğini öğrenmesi onu bir drama sürüklemekte ve çok fazla şaşırmaktadır. Küçükken bu kasabada oldukça travmatik olaylar yaşanmaktadır. Bu kasabayı terk etmesinin sebebi de tam olarak budur. Ancak abisinin oğlunun vasisi olarak tayin edilmesi onun bu kasabada kalmasını mecburi kılmıştır. Bu durum ise onu çok korkutmuş ve üzmüş olsa da kasabaya taşınmış ve film tam olarak bu konular üzerinde yoğunlaşmaktadır.

 

Manchester By The Sea Türkçe dublaj izleyerek Lee Chandleer’in dramına tanıklık edebilirsiniz. Yaşamın Kıyısında full hd izle tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
6 yorum bulunmaktadır: " Yaşamın Kıyısında İzle Full Hd 1080p – Dram Filmleri (2017) "
 1. Haticeucakk 2 Mart 2018, 20:43 -

  Sen, yaşamın beni sürüklediği uçurumun kıyısında tutunduğum o incecik gelincik sapı; ölümle dirim arasındaki baş dönmem.

 2. acizbirinsan 2 Mart 2018, 20:43 -

  “sevmek,
  yaşamın bizi sürüklediği uçurumun kıyısında tutunduğumuz o incecik gelincik sapı;
  üstümüze yürüyen duyar…

 3. halogokdemir 31 Mayıs 2018, 11:08 -

  Harika film izlemenizi tavsiye ederim.
  Sonu Süper ya! Yaşamın Kıyısında

 4. Mrsdelidoktoru 31 Mayıs 2018, 11:08 -

  Film MüKemmel Ötesi Yaşamın Kıyısında

 5. fenomenada 31 Mayıs 2018, 11:09 -

  muhteşemmmm…

 6. avare_45 25 Şubat 2019, 15:50 -

  Zaten herkes filmdeki gibi yaşamın kıyısında değil mi ?

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.