Sporbet

Yedi Yaşam 2003 Full Hd izle Amerikan Will Smith Dram Filmi

08-01-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Yedi Yaşam 2003 Full Hd izle Amerikan Will Smith Dram Filmi
731 defa izlendi

Yaşadığı sıkıntılar sonrasında devamlı intihar etmeyi düşünen bir adamın hayatına giren insanlar ile yeniden yaşama bağlanmasını konu alan Yedi Yaşam full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 25.700.000 dolar olarak açıklanmıştır. Yedi Yaşam izle adlı film sinemalar da 12.684.809 kişi tarafından izlenmiştir.

Yedi Yaşam tek parça hd izle

Will Smith’in baş rolünde oynadığı Yedi Yaşam Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Ben Thomas, yıllar önce yaptığı hatalar dolayısıyla büyük bir pişmanlık içerisindedir. Onun günahlarının bedeli çok büyüktür. Bu yüzden kafasında defalarca intiharı düşünür. İntihar onun en büyük kaçış noktasıdır. Belkide kalbin tüm karanlığını ölerek aydınlatacağını düşünmektedir. Ancak hiç bir şey değilmeyecektir. Onun karanlığının ışığını karşısına çıkan 7 kişi açacaktır. Kalbi param parça olmuş bu adam intiharın eşiğine geldiği sırada birisi tarafından kurtulur. Onu kurtaran güzeller güzeli genç bir kadındır. Onunla konuşarak rahatlayan Ben Thomas yavaş yavaş yaşamın güzelliğini anlamaya başlar. Genç kadın Emily, Ben Thomas’ı 7 arkadaşı ile tanıştırır. Emily kalp hastası ölümle pençeleşen bir kadındır. Yaşamının değerini anlayan bu kadın hayatına devam etmek için büyük bir çaba içerisindedir. Diğer 7 arkadaşı ise kanser vb hastalıklar içerisindedir. Bu ölümcül hastalıklar genç kadın ve arkadaşlarını yavaş yavaş tüketmektedir. Bu yüzden yaşamın değerini Ben Thomas’a da anlatma çabası içerisindedirler. Genç kadına aşık olan adam onun bu durumu yüzünden açılamaz. İçine attıkça ise yıkılır. Onunla geçirdiği her gün için Tanrı’ya şükreden genç adam ona açılmak ister. Emily’in yanına gitmek için yola koyulan adam beklenmedik bir şeyle karşılaşır. Aşık olduğu kadın Emily bugün hayatını kaybetmiştir. Ben Thomas’a ise bir mektup yazmıştır. ‘’ Hayattan vazgeçme hatalarını düzeltmek senin elinde ölüm herkesin başına gelir ancak ölümü kendin inşa etmemelisin yoksa kaybeden her zaman sen olursun. Sana aşık olan Emily. ‘’ Ben Thomas bu mektubu okuduğu sırada yıkılır. Ancak bu mektup sayesinde dahada güçlenir. Hatalarını ve günahlarını düzeltmek için elinden ne geliyorsa yapmaktadır. Hayatının en değerli insanını kaybeden bu adam ayakta kalmakta zorlansa da Emily için büyük bir çaba içerisine girer. Emily’nin 7 arkadaşı ise Ben Thomas’a yardım etmek için ellerinden ne geliyorsa yapmaktadır. Onun için yeni bir defter sayfası açılmamıştır. O hayatını yeni bir defter üzerine kurmuştur.

Hayatına giren 7 adam sayesinde mutluluğu bulan ve kalp hastası bir kadında ise aşkı bularak hayatta kalma çabası gösteren adamın hikayesinin anlatıldığı Yedi Yaşam tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Son Samuray izle adlı filmimize de sitemizden göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.