Sporbet

Yeni Hayat 2000 Tek Parça izle – Dram Ve Romantik Konulu Full Hd Film

16-12-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Yeni Hayat 2000 Tek Parça izle – Dram Ve Romantik Konulu Full Hd Film
808 defa izlendi

Planlı bir hayat yaşayarak hayatının her noktasına başarılı olan ve bunu kimsenin bozamayacağını düşünen bir adamın aşık olduktan sonraki düşüşünü konu alan Yeni Hayat tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 4.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Yeni Hayat izle adlı film sinemalar da 12.585.804 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Yeni Hayat Türkçe alt yazılı izle

 

Yapılan macera ve romantik filmler arasında en iyisi olan Yeni Hayat Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Chuck Noland, filmde saatin tik taklarına göre yaşayan bir mühendisi canlandırıyor. Bu adam yaşamını her zaman programlı bir şekilde yaşamıştır. Hayat onun için kısadır. Hayatı tadıyla yaşamaya çalışsa da çoğu zaman bunu başaramayan bir yapısı vardır. Disiplini ile tanınan bu adam için hayat disiplinden ibarettir. Bugün nasıl yaşanırsa yarınında öyle yaşanmasını gerektiğini savunan bir adamdır. İş hayatında da disiplinini bu şekilde sürdürdüğü için başarısını herkese gösterir. Çalışkanlığı ise üst seviyededir. Onun için çalışmak ve bilmek çok önemlidir. Bilgisiz insana tahammül edemeyen Chuck Noland iş arkadaşları ile bu sorun yüzünden genel olarak tartışma yaşar. Hırslı kişiliği yüzünden her şeyini kariyerine adamış olan bu adam kontrol sayesinde büyük bir ün kazanır. Chuck Noland işinde ne kadar başarılı olsa da iş hayatında pekte başarılı değildir. Henüz ne sevgilisi ne konuştuğu bir kadın olmuştur. Dikkatler hep üzerinde olsa da henüz kendine göre bir kadın bulamayan bu adam evlenmeyi aklının ucundan bile geçirmemektedir. Yıllar önce yaşadığı bir olay yüzünden kadınlara güvenini yitirmiş onlardan uzak kalmaya gayret göstermiştir. Yıllar önce lise hayatında platonik aşk yaşayan Chuck Noland sevdiği kızın kardeşi ile birlikte olduğunu öğrendikten sonra kadınlara güvenini yitirmiştir. Ancak beklenmedik bir şekilde Kelly adında bir kadınla tanışır. Bu kadın çok güzel ancak bir o kadar da iyi kalplidir. Chuck bir anda olsa aradığı insanı bulduğunu düşünür. Kelly ile uzun zaman geçirdikten sonra işine daha da özen göstermeye başlar. Beklenmedik bir şekilde Kelly ile arasında bir duvar örülür. Bu duvarı farketmeyen Chuck, Kelly’i kaybetmek üzere olduğunuda farkında değildir. Bir zaman sonra beklenmedik bir şekilde işinide sevgilisinide kaybeden Chuck ağır bir üzüntü içerisine girer. Buralardan gitmek ister ve ıssız bir adada yaşamaya karar verir. Bu adada yaşanması çok zor olsa da Chuck için kafa dinleme vakti çoktan gelmiştir. Kelly ise büyük bir özlemle Chuck’u arar ancak Chuck çok uzaklarda her şeyden vazgeçmiş bir şekilde yaşamaya karar verir.

 

Son yılların en güzel aşk filmlerinden olan ve aşık insanların izledikten sonra sevgililerine daha da tutulmalarını sağlayan Yeni Hayat full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Aşkın Algoritması izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.