Sporbet

Yılbaşı Sürprizi 2018 Tek Parça izle – İngiltere Yapımı Türkçe Dublaj Filmleri

11-12-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Yılbaşı Sürprizi 2018 Tek Parça izle – İngiltere Yapımı Türkçe Dublaj Filmleri
921 defa izlendi

Doğa üstü güçleri olduğuna inanan küçük bir kızın kasabasını kurtarmak için arkadaşları ile birlikte yaptıkları planları konu alan Yılbaşı Sürprizi tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Yılbaşı Sürprizi izle adlı aile filmi sinemalar da 5.254.114 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Yılbaşı Sürprizi 2018 tek part seyret

 

Yılbaşı Sürprizi full hd izle adlı bu harika filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Ülkemiz haricinde yılbaşlarının ne kadar önemli olduğunu bilen insanlar yılbaşlarını en iyi şekilde geçirmek için büyük hazırlıklar yaparlar. Bu hazırlıklar sonrasında ise hayatlarında yeni yıla girmelerini en iyi şekilde kutlarlar. Noelle adındaki küçük bir kız, küçük bir kasaba da ailesi ile birlikte yaşayan ve hayal gücü oldukça kuvvetli olan birisidir. Arkadaşları ile birlikte bir ağaç evinde derslerini yapar ve dersleri bittikten sonra kurdukları hayallere inanarak kendilerinde doğa üstü güçleri olduğunu sanarlar. Tüm bu doğrultuda yılbaşını sabırsızlıkla bekleyen Noelle ve arkadaşları ellerine geçen bir kitabın ardından kasabalarına kara bir büyü yapıldığına inanırlar. Hayal gücü oldukça kuvvetli olan bu kız ailesine eline geçen kitaptan her ne kadar bahsetse de kimseye kendisini inandıramaz. Sonunda arkadaşları ile yine ağaç evinde toplanan bu kız, küçük şirin kasabalarını kendilerinin tek başlarına kurtarmaları gerektiğini söyler. Bu durum karşısın da hemen harekete geçecek olan Noelle ve arkadaşları, büyünün neden ve kim tarafından yaptırıldığını araştırmaya başlarlar. Çok büyük bir müteahhit olan Cris adındaki bir adamın kasabadaki tüm evleri satın alarak yıkmak ve buraya büyük gökdelenler yapmak istediğini öğrenirler. Kendi çaplarında bu adamı takibe alacak olan Noelle ve arkadaşları büyük bir büyücü ile bu adamın görüştüğünü öğrendiklerinde ise bu yapılan büyünün, müteahhitin görüştüğü büyücü tarafından yapıldığını anlarlar. Yapılan büyüyü bozmak ve kasabalarını kurtarmak için büyük bir çaba içerisine girecek olan Noelle ve arkadaşlarının en büyük yardımcıları ise onlara inanan ve daha önceden böyle bir durum ile karşılaşan yaşlı nineleri olacaktır. Çocukların keyifle izledikleri bu filmi büyükler de oldukça keyifle izleyeceksiniz.

 

Son zamanlar da oldukça az yapılan aile konulu ve temalı filmlere inat oldukça güzel bir aile filmi olarak beyaz perde de karşımıza çıkan Yılbaşı Sürprizi Türkçe dublaj izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Akıl Oyunları izle adlı filmi de sitemizden izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Yılbaşı Sürprizi 2018 Tek Parça izle – İngiltere Yapımı Türkçe Dublaj Filmleri "
  1. drkerem 1 Ağustos 2019, 14:36 -

    Yılbaşı sürprizi filmi her zaman çocuklukta yaşadığımız yılbaşılarını aklımıza getiriyor

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.