Sporbet

Yıldızlararası 2014 Full Hd izle – ABD – İngiltere Bilim Kurgu Türkçe Filmler

05-12-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Yıldızlararası 2014 Full Hd izle – ABD – İngiltere Bilim Kurgu Türkçe Filmler
1.193 defa izlendi

2014 yılından vizyona giren ve İngiltere ile Amerika yapımı ortak bir bilim kurgu filmi olarak beyaz perde karşısında insanların seyrine sunulan Yıldızlararası full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 18.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Yıldızlararası izle adlı film sinemalar da 16.268.364 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Yıldızlararası 2014 tek part full seyret

 

Yıldızlararası Türkçe dublaj izle adlı bu harika bilim kurgu filminin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemi gerekirse, çocukları ile birlikte bir mısır tarlasının bulunduğu bölge de yaşayan ve karısını kaybettikten sonra çocuklarına hayatını arayan Cooper adlı adamın tek amacı çocuklarına güzel ve güvenli bir hayat kurmaktır. Bu amaç doğrultusunda çok fazla insanların olmadığı noktalar da yaşayan ve mısır tarlasından elde ettikleri gelirler ile hayatlarını sürdüren bu ailenin yanında bir de annelerinin babaları olan ve eski bir bilim adamı olan Nolan’da yaşamaktadır. 10 yaşındaki Murphy ile özellikle ilgilenen Nolan adlı dedesi, bir müddet sonra bu torununun son derece üstün zekalı bir çocuk olduğunu anlayacaktır. Torununun kendisine çektiğini ve dünya için ileri de büyük işler yapacağını anlayan Nolan, damadına bu durumdan bahsettikten sonra eşinin babasının oğlu ile ilgilenmesine izin verecektir. Kısa bir eğitimin ardından bu çocuğun üstün zekalı bir çocuk olduğuna kanaat getirecek olan Nolan sonunda eskiden tanıdığı devlet adamlarını arayarak torununun durumundan bahsedecektir. Torunu Murphy’i de yanına alarak kendisini davet eden devlet adamlarının yanına giden Nolan, bura da bilim adamları tarafından yapılan deneylerin sonucunu sabırsızlıkla bekler. Sonunda bilim adamları tarafından yapılan çalışmalar sonrasın da torununun 2 beyin lobunun da aşırı derece de çalıştığını öğrendiğin de son derece mutlu olur. Devlet tarafından ailenin elinden alınan ve sadece özel insanların eğitim gördüğü devletin gizli kurumun da eğitim programına alınan Murphy, okulunu 1. bitirdikten sonra devlet tarafından insanlığın güvenliği adlı bir birime alınacaktır. Bu birime alındıktan sonra ise dünyaya devamlı saldırmakta uzaylıların dünyaya ulaşmaması için plan ve projeleri yapmak ile görevlendirilecektir. Bu göre ise insanların dünya üzerinde rahat yaşamaları için hatasız çalışan insanların göre aldığı bir birim olmaktadır.

 

Yapılan bilim kurgu filmlerinin arasında eğitimi baz alarak yapılan sınırlı sayıda filmler den olan ve zeki bir insanın dünyayı nasıl değiştireceğini beyaz perdeye aktaran Yıldızlararası tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Annabelle 2 Kötülüğün Doğuşu izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Yıldızlararası 2014 Full Hd izle – ABD – İngiltere Bilim Kurgu Türkçe Filmler "
  1. ra171egypt 11 Ağustos 2019, 18:50 -

    Yıldızlararası ilginç ama çekici bir film. Helal yapana

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.