Yok Oluş Türkçe Dublaj izle – Annihilation 2018 Bilim Kurgu Filmi

23-06-2018

Sorun Bildir
Film Bilgileri
Yok Oluş Türkçe Dublaj izle – Annihilation 2018 Bilim Kurgu Filmi
3.383 defa izlendi

İngilizler tarafından yapılan ve belkide yaptıkları en güzel film olan Yok Oluş Türkçe dublaj izle filmi, sinemalar da yayınlandığı tarihten bu güne kadar 115.337.372 insan tarafından sinemalar da izlenmiştir. Yok Oluş izle filminin bütçesi ise akıl almaz derece de yüksektir. Tam olarak 105.000.000 Sterlin paranın harcandığı bu film, beklenildiği üzere sinema vizyon rakamlarını alt üst etmiştir.

 

Yok Oluş 720p izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmek gerekirse, İngiltere hükümeti tarafından yapılan doğasal deneyler sonrasında, insanlıktan gizli olarak karantina bölgesi ilan edilen Area-x bölgesi, ana karadan koparıldıktan sonra yıllarca kimsenin uğramadığı ve yaşamın yok olduğu yer olarak kayıtlara geçer. Buradaki sismik toprak enerjileri, hiç bir canlının hayatta kalamayacağı kadar yoğun bulunmaktadır. Bu durumu bilen devlet görevlileri, 1. keşif grubu 2. keşif grubu adı altında toplamda 11 keşif grubu göndermiştir. Fakat buraya giden keşif gruplarından hiç kimse geri dönememiştir. Bu durumdan oldukça sıkılan ve bölgeyi karantinaya alan hükümet, yıllar sonrasında oraya arkadaşları ile giderek araştırma yapmak isteyen bir kadının isteği ile yeniden harekete geçer. Bu kadına gerekli malzemeleri ayarlayan devlet görevlileri, kendi isteği ile buraya gidecek ve araştırma yapacak olan gruba 12. Keşif grubu adını verir. Buraya gidecek olan insanların birbirlerinden sakladıkları gerçekler bir bir ortaya çıkmaya başladığı zaman her şey için çok geç olacaktır. İlk girişte adeta dünyadaki cennet gibi parlayan bu alan, aslında içinde akıl almaz türde yaratıkları, mutasyona uğramış canlıları barındırmaktadır. Keşif için giden bu grubun artık tek bir amacı kalacaktır. Hayatta Kalmak. Yok Oluş full hd izle filminde anlatılan bu olayların her ne kadar gerçeklik ile alakası yoktur denilse de, zamanında Alman’ların bu şekilde bir deney yaptıkları ve yüzlerce insanın yok olmasına sebep oldukları bilinmektedir.

 

Alman’ların yapmış oldukları deneyleri insanlara yeniden hatırlatmak amacı ile yapılan Yok Oluş tek parça izle adlı film sitemize tek parça ve Türkçe dublaj olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film olan Moontrap Hedef Dünya adlı filmi de sitemizden izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
6 yorum bulunmaktadır: " Yok Oluş Türkçe Dublaj izle – Annihilation 2018 Bilim Kurgu Filmi "
 1. YustulTorun 24 Haziran 2018, 13:18 -

  Gercekten harika bu sitede aynı şekilde yanı iki şekildede harika öyle övdüm

 2. nuransaynn 24 Haziran 2018, 13:18 -

  Yok Oluş çok güzel olmuş efektler de yerinde yani on numara film olmuş

 3. handekoldas 25 Haziran 2018, 10:48 -

  Emeğinize sonsuz teşekkürler, sayenizde keyifli bir pazar sineması izledik… 🙂

 4. emrahhnazli 25 Haziran 2018, 10:48 -

  Yok Oluş çok güzel filimmiş çok beğendik bunu izleyen herkez beğenmiş

 5. efe 2 Temmuz 2018, 15:01 -

  çok çok beğenmedim ama değişik bir bakış açısı var ,sonunu bağlayışlarnda bende bitmemişlik olmamışlık tadı bırakt,ı yinede beğenilebilir düzeyde

 6. 3acaae80aa2745f 2 Mart 2019, 15:40 -

  Netflix filmlerinden bir tanesi. Yok oluş izle sonra not ver bence

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.